Zamykanie naczynek w Łodzi

Cera naczynkowa z widocznymi zmianami? Pojawiające się „pajączki” i nawracający rumień są powodem Twojego estetycznego dyskomfortu? Można to szybko zmienić, decydując się na laserowy zabieg zamykania naczynek, który można wykonać w mieście Łódź. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny.

Skuteczna metoda zamykania naczynek

skuteczne zamykanie naczynek w łodzi

Urządzenie wykorzystując wiązkę laserową przekazywaną w zmienione komórki wpływa na hemoglobinę (czerwony barwnik krwi) oraz melaninę (barwnik skóry). W wyniku zabiegu zmiany skórne ulegają zniszczeniu, a zastępują je zdrowe komórki. Laser dedykowany jest do terapii usuwania popękanych naczynek w obrębie twarzy, rumienia, trądziku różowatego, naczyniaków, poikilodermii (intensywny rumień z plamami w postaci przebarwień na szyi i dekolcie). Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt. Jakie są efekty kuracji? Przede wszystkim jest to poprawa wyglądu skóry, redukcja zmian naczyniowych oraz fotoodmłodzenie skóry. Kiedy można spodziewać się efektów i ile razy trzeba udać się na zabieg? Zależy od ilości i rodzaju zmian. Optymalną ilość ustala lekarz  – najczęściej kuracja składa się z serii od 1 do 4 zabiegów wykonywanych w odstępach około 4 tygodni. Warto pamiętać, że skuteczne zamykanie naczynek w łodzi musi wiązać się z pewnymi wyrzeczeniami z naszej strony. Pamiętajmy o unikaniu promieni słonecznych przez minimum 4 tygodnie, wysiłku fizycznego, alkoholu oraz ostrych potraw. Niedoskonałości cery, to bardzo częsty problem wielu osób. Głównie są to przebarwienia pigmentacyjne, pajączki, rumień czy też popękane naczynka. Bardzo często staramy się pogodzić z niedoskonałościami, ponieważ wcześniej używane kremy, balsamy i maści nie okazały się pomocne. W naszym salonie mogą Państwo poddać się zabiegom laserowym, które pozwolą odzyskać blask cery czy dekoltu. Zabieg w zależności od wielkości obszaru zmian na skórze trwa od kilku do kilkunastu minut. Uczucie, jaki towarzyszy pacjentowi w chwili zabiegu nie powinno być nazywane bólem, gdyż jest on prawie bezbolesny. Aczkolwiek z racji tego, iż każdy ma indywidualne odczucia można w niektórych przypadkach mówić o lekkim pieczeniu, bądź kłuciu. Niemniej wyłącznie w miejscach najbardziej wrażliwych np. nogi czy okolice nosa.

Urządzenie wykorzystując wiązkę laserową przekazywaną w zmienione komórki wpływa na hemoglobinę (czerwony barwnik krwi) oraz melaninę (barwnik skóry). W wyniku zabiegu zmiany skórne ulegają zniszczeniu, a zastępują je zdrowe komórki. Laser dedykowany jest do terapii usuwania popękanych naczynek w obrębie twarzy, rumienia, trądziku różowatego, naczyniaków, poikilodermii (intensywny rumień z plamami w postaci przebarwień na szyi i dekoldzie).Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt.