Zakup szafy wnękowej do mieszkania w Krakowie

Po długich rozmowach oraz dokładnym przemyśleniu sprawy zdecydowaliśmy się w końcu na przeprowadzkę do Krakowa. Mąż otrzymał bowiem ofertę pracy w tym mieście. Zaoferowano mu nieco większe zarobki, jednak perspektywy rozwoju wydają się być o wiele lepsze. Poza tym oboje uwielbiamy to miasto i każdego roku co najmniej kilka razy w nim bywaliśmy. Teraz kupiliśmy w nim mieszkanie – to takie spełnienie marzeń z młodości. Zanim jednak mogliśmy się wprowadzić, musieliśmy wykonać remont oraz zakupić meble.

Indywidualne zamówienie szafy wnękowej

szafa wnękowa na zamówienie - KrakówPostanowiliśmy kupić niezbyt duże mieszkanie – mieszkamy we dwójkę, nie potrzebujemy ogromnej przestrzeni. Oboje również lubimy minimalizm, który pozwala na ograniczenie rzeczy w swoim otoczeniu. Chociaż takie wnętrza mogą się na pierwszy rzut oka wydawać nieco surowe, wcale tak nie jest. Można stworzyć minimalistyczne, ale równocześnie bardzo przytulne wnętrza. Bardzo się staraliśmy dokonać tego w naszym nowym mieszkaniu. Ma ono nieco nietypowy układ, dlatego zdecydowaliśmy się kupić część mebli na wymiar, żeby jak najlepiej zagospodarować całą dostępną przestrzeń. Najtrudniej przyszło nam zaprojektowanie przedpokoju, który jest dość mały. Chcieliśmy, żeby znalazło się w nim miejsce na przechowywanie części ubrań, szczególnie wierzchnich oraz innych rzeczy, które używamy tylko od czasu do czasu. Postanowiliśmy więc, że w przedpokoju stanie szafa wnękowa na zamówienie – Kraków jest dużym miastem, bez problemu znaleźliśmy więc firmę, która zajmuje się produkowaniem takich mebli wysokiej jakości. Chcieliśmy, żeby szafa ta wyglądała dość nowocześnie, ponieważ w takim stylu stworzyliśmy również pozostałe wnętrza. Możliwość dopasowania nie tylko jej rozmiaru, ale również wyglądu do naszych indywidualnych upodobań sprawił, że zyskaliśmy funkcjonalne oraz ładne wnętrze. Taka szafa wnękowa pozwoliła na stworzenie pomieszczenia, które charakteryzuje się również dużą ergonomią, co było dla nas ważne podczas kupowania mebli.

Zakupienie szafy, która idealnie pasuje do naszego przedpokoju było strzałem w dziesiątkę. Takie rozwiązanie pozwala na całkowitą personalizację mebla, nie tylko ze względu na jego rozmiar, ale również wygląd. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które doskonale wiedzą, czego chcą, jeżeli chodzi o wygląd ich mieszkania. My wiedzieliśmy, jakie wnętrze chcemy stworzyć, a wybór szafy wykonanej według naszego projektu nam to umożliwił. Przedpokój w naszym nowym mieszkaniu jest nie tylko ładny, ale również bardzo funkcjonalny.