Wzmacnianie włosów mezoterapią

Mezoterapia polega na zastosowaniu zastrzyku, który wstrzykuje niezbędne składniki odżywcze do mezodermy skóry głowy. Lekarz podaje zastrzyk pacjentowi dopiero po zdiagnozowaniu przyczyny wypadania włosów. Witaminy, minerały i inne składniki odżywcze wstrzykiwane do mezodermy w odległości co 1 cm od przerzedzającego obszaru skóry głowy.

Jak działa mezoterapia?

polecana mezoterapia - KrakówZabieg maksymalizuje wchłanianie składników odżywczych przez mieszki włosowe. Ta absorpcja aktywuje uśpione lub pół-uśpione mieszki włosowe, aby wywołać większy wzrost. Zapewnia skórze głowy odpowiednią ilość aminokwasów, która jest kluczowa dla zdrowia włosów i zwiększa produkcję keratyny. Z tego powodu jest uważany za skuteczne leczenie prawie wszystkich problemów związanych z owłosieniem skóry głowy i włosów. Istnieje wiele zalet mezoterapii, która sprawia, że ​​leczenie staje się jeszcze bardziej popularne z dnia na dzień. Technika mezoterapii skóry głowy jest bezpieczna. Minimalizuje skutki uboczne, takie jak alergie i interakcje z innymi lekami. Nie wymaga także znieczulenia. Zapewnia szybkie odzyskiwanie włosów i jest praktycznie bezbolesna. Leczenie mezoterapią może zapewnić następujące efekty. Dodaje objętość włosów stymulując ich wzrost. Zapobiega nadmiernemu i szybkiemu łysieniu. Włosy są wzmocnione i przywracany jest ich utracony blask. Mezoterapia na wypadanie włosów to leczenie bezbolesne. Jednak można odczuć lekki dyskomfort ze względu na uszczypnięcia na skórze głowy. Polecana mezoterapia – Kraków to przede wszystkim dobre opinie znajomych i rodziny, która z tego zabiegu korzystała. Wstrzykiwany płyn zawiera wszystkie najbardziej zaawansowane składniki o udowodnionej skuteczności w wypadaniu i wzroście włosów. Wstrzyknięte substancje czynne będą stymulować organizm. Na przykład, jeśli krążenie jest słabe, stosuje się środek rozszerzający naczynia krwionośne, jeśli występuje nadmierne zapalenie, stosuje się lek przeciwzapalny. Jakość produktu, jego skład w odniesieniu do wskazania do leczenia ma pierwszorzędne znaczenie.

Wstrzykiwany podczas mezoterapii roztwór może zawierać szeroki zakres minerałów, witamin, aminokwasów, kwasów nukleinowych i koenzymów, które można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Mezoterapia na wypadanie włosów jest stosowana z dużym powodzeniem w Europie i Stanach Zjednoczonych. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i bezpieczny, gdy wykonuje się go profesjonalnie. Nie wymaga opatrunku ani znieczulenia miejscowego. Po zabiegu możesz po prostu wrócić do pracy.