Wyprawa na dorsza to Twoja przygoda życia

Wysokie fale, odległy horyzont i szum wiatru. Kto z nas nie marzył o wolności jakiej daje morze. O tym, by wsiąść na statek i stawiając swoje życie na szali pożegnać się z suchym lądem na czas podróży. Podróży pełnej przygód i tworzących się na morzu historii. Zobaczyć nowe lądy i odkryć w sobie smykałkę do żeglugi. Co prawda w XXI wieku marzenie stosunkowo trudne do zrealizowania w pełni tego słowa znaczeniu, ale warto je pielęgnować i starać się zachować w wyobraźni nasz dziecięcy umysł z nieprzebranymi fantazjami.

Całoroczne wyprawy na dorsza w polskie morze

wyprawa na dorszaPolskie morze to idealne miejsce nie tylko na coroczne wakacje, ale także na spełnienie zwariowanego marzenia. Wypłynąć w morze na szaloną przygodę? Polskie miasta, które pochwalić się mogą długą rybacką historią umożliwiają pełnowymiarową podróż wgłąb fal. Wyprawa na dorsza, bo o niej mówię to niesamowita atrakcja oferowana przez właścicieli profesjonalnych kutrów. Takie osoby gwarantują pełne bezpieczeństwo i komfort jaki mogą zaoferować ich statki. Pełne morze, wysokie fale, szum wiatru i bryza to coś co będziemy wspominać przez całe życie. Uczucie wolności widziane wcześniej jedynie na ekranach telewizorów, albo kartach książek. Prawdziwa przygoda. Przygoda odrywająca nas chociaż na chwilę od codzienności i szarej rutyny pracy. Historie jakie dzieją się na pełnym morzu to opowieści przytaczane przez żeglarzy przy ogniu kominka, gdy cała rodzina wsłuchana jest w słowa wilka morskiego. Częścią czegoś podobnego możemy być my sami. Za niewielką opłatą zobaczymy codzienne życie rybaków polujących na dorsze na falach wzburzonego morza. Na własnej skórze możemy poczuć jaka to ciężka praca i jaka duma rozpiera każdego kto złowi swoją własną rybę. Sprzęt i wyżywienie gwarantowane jest przez kapitana. Załoga z łatwością nauczy nas sztuki rybackiej i pomoże z postawieniem naszych pierwszych kroków w tym rzemiośle. Sam dorsz to praktycznie najcenniejsza zdobycz europejskich kutrów, a co więcej jego połów to to duża część całości łowionych ryb wszystkich gatunków w Europie.

Profesjonalne kutry rybackie wraz z załogą i kapitanem oferują to i wiele więcej. W cenie podróży możemy wypożyczyć specjalistyczny sprzęt rybacki. Co więcej załoga nie zostawi nas z nim bez pomocy i pokaże co i jak powinniśmy robić. Organizator wycieczki gwarantuje również pełne ubezpieczenie oraz wyżywienie. Oferta bardzo często obowiązuje cały rok, a złowioną zdobycz załoga oprawi i usmaży. Całość to niesamowita przygoda spełniająca wiele dziecięcych fantazji. Historia zapamiętana na długie lata.