Wygodny fotel gamingowy

Wśród całego społeczeństwa graczy nie ma bodaj żadnego z zapalonych weteranów, który nie zaczynał kariery na tradycyjnym krześle biurowym. Tylko nieliczni od razu zaopatrywali się w wysokiej jakości fotele gamingowe, i zazwyczaj bywali to najbardziej zasobni koledzy, mający najmocniejsze maszyny. Reszta zaopatrywała się w sprzęt stopniowo, głównie przez wzgląd na niewygodę podczas coraz to dłuższych sesji w grze. W naszej drużynie sytuacja była dość podobna, choć z czasem sami wyposażyliśmy się w sprzęt do grania.

Budżetowy fotel dla nowych graczy

fotel gamingowy nordholdMając całe lata doświadczenia jako gracze, nie zdziwiliśmy się gdy nasi synowie zaczęli iść w nasze ślady i coraz bardziej interesować się gamingiem. Kilku z nich zaczęło również udzielać się coraz częściej w drużynie, okazjonalnie uczestnicząc w eventach, które nierzadko trwały wiele godzin. Znając bardzo dobrze efekty długiego siedzenia na niewygodnych fotelach, zdecydowaliśmy się sprawić naszej młodzieży odpowiednie siedziska, choć nauczeni doświadczeniem, postanowiliśmy zacząć od najbardziej podstawowych modeli. Po dość długiej naradzie, w końcu wybraliśmy fotel gamingowy Nordhold jako model w który nasi młodzi gracze mieli zostać wyposażeni. Był to fotel dość prosty, pozbawiony większości zaawansowanych dodatków które były używane przez weteranów z długim stażem, a które były nieraz bardzo niewygodne dla nowicjuszy. Zamiast tego, fotele te były zwyczajnie wygodne i bardzo komfortowe, głównie dzięki dobremu układowi poduszek w oparciu. Były one usytuowane w taki sposób by pozwalać na wygodne ułożenie kręgosłupa w dowolnej pozycji i zapobiegać nadwyrężeniu spowodowanym nieprawidłową postawą. Mimo dość prostego wykonania, pozbawionego bardzo efektownego wykończenia, które dość często zużywało się jako pierwszy element, całość wyglądała estetycznie i przystępnie, a zastosowany materiał był nie tylko przyjemny w dotyku, ale również odporny na ścieranie, zabrudzenia i uszkodzenia, jakie mogły powstać podczas użytkowania.

Z opinii kolegów graczy wynikało, iż widok takich foteli nawet u zaprawionych weteranów gamingu nie był wcale dziwny, gdyż wytrzymywały one wieloletnie użytkowanie w nawet najgorszych warunkach. Posiadały one również jeszcze jedną, bardzo ważną zaletą, a mianowicie były one bardzo przystępne cenowo. W przeciwieństwie do foteli od renomowanych firm, zajmujących się sprzętem i akcesoriami gamingowymi, były więc idealnymi fotelami dla początkujących, nie posiadających dużego budżetu na zakup fotela do grania.