Wybór półek łazienkowych

Właśnie jesteśmy w trakcie remontu naszego nowego, od tak dawna wymarzonego mieszkania. Ponieważ chcemy, aby wszystko w naszym mieszkaniu było urządzone na wysoki połysk, żeby było po prostu idealnie, nie żałujemy pieniędzy na usługi profesjonalnego architekta wnętrz. Tyle lat wyrzeczeń za nami, odkładania każdego grosza i mieszkania w klitce, ze teraz postanowiliśmy w końcu trochę zaszaleć. Z myślą o tym celu bowiem przez ostatnie lata żyliśmy bardzo ascetycznie, wyrzekając się niemal wszelkich kosztownych przyjemności.

Półki do łazienki

białe półki łazienkowe z lustremTak naprawdę większość projektu jest już opracowana, teraz jedynie dogadujemy szczegóły z naszym projektantem wnętrz, ewentualnie wchodzą w grę jakieś małe modyfikacje projektu na bieżąco. obecnie remontowana jest łazienka. Wybraliśmy sobie piękną, bardzo ekskluzywną glazurę, sedes wbudowany w ścianę i wielką i wygodną umywalkę nablatową z podwójną armaturą, abyśmy mogli razem myć w łazience zęby nie przeszkadzając sobie wzajemnie. Postanowiliśmy również zamontować białe półki łazienkowe z lustrem, będą idealnie pasować do kolorystyki naszej jasnej i świetlistej łazienki, a do tego będą bardzo funkcjonalne, ponieważ na półce pod lustrem będziemy mogli przechowywać wiele często używanych przyborów higienicznych i łatwiej będzie nam w łazience zachować porządek. Do tego lustro jest oświetlone od góry, abym miała jak najlepsze światło do porannego przygotowywania makijażu, a mój mąż do golenia się, jeśli już taki szalony pomysł przyszedłby mu do głowy. Półki spodobały mi się na pierwszy rzut oka, ponieważ naprawdę dzięki nim powiększy nam się przestrzeń do  przechowywania różnych rzeczy w łazience, będę miała w końcu wystarczającą ilość miejsca do przechowywania wszystkich moich flakoników perfum, kosmetyków do makijażu oraz kremów, kremików i innych specyfików. Oczywiście zostawię również odrobinę miejsca mężowi na jego flakonik perfum i szczoteczkę do zębów, powinno mu to wystarczyć do szczęścia, on dużo tak naprawdę nie potrzebuje. Będzie cudnie w naszej łazience.

Lustro wraz z półkami to niezwykle przydatna w łazience sprawa. Nie raz w końcu zdarzyło się zapewne, że przez brak takiej półki długo musieliśmy szukać w łazienkowej szafce najpotrzebniejszej rzeczy, której przecież używamy praktycznie każdego dnia i powinna znajdować się na wierzchu. Dzięki takiemu zestawowi już nigdy nie będziemy mieć podobnego problemu, wszystkie często używane artykuły będą od razu bardzo łatwo dostępne na wyciągnięcie ręki. Jest to zakup wart rozważenia.