Współpraca ze znaną firmą sprzątającą

Moja firma zajmuje się administracją kilku biurowców. Dlatego często muszę współpracować z różnymi firmami, zajmującymi się sprzątaniem. Bardzo dobrze układa mi się współpraca z jedną z najbardziej znanych firm od sprzątania we Wrocławiu. Jej pracownicy podchodzą należycie do swoich obowiązków. Nie mogę również narzekać na kontakty biznesowe, a także kwestie finansowe. W moim zawodzie najważniejsze jest to, aby mieć szybki przepływ kapitału oraz dokumentacji.

Firma sprzątająca z Wrocławia i moja współpraca

znana firma sprzatajaca - WroclawZajmuję się koordynacją pracy firm, które pracują na zlecenie przedsiębiorstwa, w którym jestem zatrudniony. Jeśli interesuje Cie znana firma sprzatajaca – Wroclaw to bardzo dobre miejsce, aby taką znaleźć. Kontakty biznesowe z nimi należą do bardzo przyjemnych, ponieważ maksymalnie unika się formalności. Mowa na przykład o wystawianiu faktur. Wszystkie dokumenty, które są niezbędne do zaksięgowania operacji finansowej dostarczane są tuż po wprowadzeniu pieniędzy na konto. Firmy, które wynajmują u nas biura są także zadowolone z tego, w jaki sposób usługa sprzątania jest realizowana. Po wykonaniu pracy nie ma powodów do tego, by zgłaszać reklamację. Dba się także o bezpieczeństwo mienia w czasie sprzątania. Pracownicy są wyposażeni w przenośne kamery, które ustawiają w pomieszczeniach, w których pracują. Dzięki temu żadne biuro nie zgłasza, że brakuje im jakiegoś przedmiotu. Oczywiście nie ma ku temu jakichkolwiek podstaw, ponieważ firma jest zaufana. Pracownicy są bardzo wydajni. Jedno pomieszczenie sprząta się w nie więcej, niż dwadzieścia pięć minut. Warto dodać, że są tam także duże pomieszczenia, w których pracę wykonuje wiele osób przed komputerami. Korzystają oni również z chemii, która jest nieszkodliwa dla tkanin oraz podłóg. Nikt dotychczas nie zauważył odbarwień na wykładzinie lub skórzanych obiciach drzwi. Pracownicy zajmują się nawet wymianą wody pitnej w dystrybutorach, które znajdują się na korytarzach i w pomieszczeniach biurowych.

Ta firma sprzątająca działa bardzo szybko. Nie można na nią narzekać pod żadnym względem, zarówno jeśli chodzi o wykonanie usługi, jak i o przepływ informacji biznesowych i handlowych. Z tego co wiem, jesteśmy największymi klientami tego przedsiębiorstwa. W przyszłym roku planuje się oddanie kolejnego biurowca do wynajmu, dlatego najpewniej będzie trzeba renegocjować warunki umowy z nimi. Jednak jesteśmy dobrej myśli, gdyż to sprzątanie jest bardzo korzystne dla interesów przedsiębiorstwa, w którym jestem zatrudniony.