Wspaniałe fale radiowe

Odkąd pamiętam, zawsze interesowałam się nowoczesnymi rozwiązaniami w kosmetyce i chciałam, żeby moja twarz była w idealnym stanie. Już gdy miałam 15 lat pielęgnowałam swoją cerę należycie, ponieważ babcia powiedziała mi, że taka jest właśnie recepta na piękno i młodość. Postanowiłam zastosować się do jej zaleceń i codziennie dbałam o demakijaż, oczyszczanie i nawilżanie. I tak w sumie minęło już dużo czasu, a ja dalej wyglądałam młodo.

Wyszczuplanie falami radiowymi

modelujące fale radiowe w ŁodziKorzystałam z licznych zabiegów w salonach kosmetycznych i decydowałam się na coraz odważniejsze ingerencje na twarzy. Jeszcze nie było to chirurgiczne, ale jakieś pobudzanie skóry do pracy osoczem było według mnie jak najbardziej odpowiednie. Zauważyłam, że może i moja twarz była w świetnej kondycji, jednak należało się skupić na reszcie ciała, ponieważ zaczynało tracić jędrność. Skóra robiła się obwisła i nieestetycznie to wyglądało. Nie mogłam już nosić koszulek bez rękawków, ponieważ można było u mnie zauważyć obwisłe ramiona. Wtedy też postanowiłam zapisać się na modelujące fale radiowe w Łodzi, o których dużo słyszałam od moich koleżanek zajmujących się kosmetyką. Był to idealny wybór dla osób, które oczekiwały efektu liftingu ciała bez prawdziwego liftingu. Mam tu na myśli zabiegi chirurgiczne, które są już dość inwazyjne. Często razem z przyjaciółkami wybierałyśmy się na różne zabiegi i tym razem przekonałam je na wspólne fale radiowe. Mnie interesował na razie obszar brzucha, na początku chciałam zobaczyć działanie fal radiowych własnie w tym miejscu, a później skupić się na innych miejscach. Potrzebnych jest kilka sesji i warto o tym pamiętać, ponieważ jeden zabieg nie będzie wystarczający, kiedy planujemy zmienić wygląd całego ciała. Byłam ciekawa, jak fale podziałają na mnie i oczekiwałam pozytywnych rezultatów w możliwie jak najkrótszym czasie. Byłam bardzo niecierpliwa i od razu chciałabym najlepiej zobaczyć efekt brzucha dwudziestolatki. Musiałam nauczyć się cierpliwości.

Po kilku sesjach mogłyśmy zacząć chwalić się efektami. Moje przyjaciółki były zachwycone swoim ciałem, ja zresztą tak samo. Ujędrniłyśmy wybrane partie i odzyskałyśmy kilka lat młodości. Warto też pamiętać, żeby oprócz zabiegów prowadzić odpowiednią dietę i najlepiej uprawiać jakiś sport ze dwa, trzy razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. Jest to niezwykle ważne, ponieważ inaczej skóra za jakiś czas znów będzie wyglądała niekorzystnie. Grunt to ruch i zdrowe odżywianie, gdy to zastosujemy, będziemy mogły długo czuć się młodo.