W jaki sposób można zakładać doczepiane włosy?

Jednym z najpopularniejszych trendów modowych ostatnich lat jest zakładanie włosów naturalnych doczepianych. Dzięki temu kobiety mogą w mgnieniu oka zmieniać wygląd, poprzez przedłużanie swojej naturalnej fryzury. Zakup najlepszej jakości doczepek sprawi, że wykonana metamorfoza będzie prezentowała się zjawiskowo. Zaskoczenie znajomych nową fryzurą z przedłużonymi włosami będzie gwarantowane.

Sposoby na założenie naturalnych doczepianych włosów

włosy naturalne doczepianeProducenci naturalnych doczepianych włosów proponują różne metody ich zakładania. Najlepsze i najbardziej naturalnie wyglądające, to te zakładane w salonach fryzjerskich za pomocą nanoringów czy metody keratynowej. Jednak dzięki powstaniu metody clip in oraz tape in, można wykonać przedłużenie we własnej łazience. Na doczepkach są nałożone taśmy lub spinki, które przyczepia się warstwami przy skórze głosy i rozczesuje z własnymi włosami. Można w ten sposób osiągnąć efekt gęstej i podniesionej u nasady fryzury. Jednym z powodów, dla których warto jest wykonać technikę doczepienia włosów fryzjera, jest fakt, że trudno dobrać kolor doczepek, tak aby idealnie współgrał z kolorem włosów. Włosy naturalne doczepiane są najlepszym wyborem, ponieważ są dużo lżejsze od syntetycznych. Nie obciążają głowy i nosi się je wygodnie, niczym własne. Zaletą metody clip in lub tape in, jest to, że układane są warstwami, co zmniejsza ryzyko ich plątania się. Poza tym są miękkie w dotyku i w odróżnieniu od włosa syntetycznego nie charakteryzują się nienaturalnym połyskiem. Założenie doczepek, które są wykonane w najlepszy jakościowo sposób, zaowocuje przedłużoną fryzurą, która będzie prezentowała się zjawiskowo. Można je dowolnie stylizować, są podatne na działanie lakieru i ciepło. Mogą być farbowane lub zakupione w stylu ombre. Różne gęstości i długości pozwolą na dobranie doczepek idealnych, pasujących do każdej osoby. Ważna jest konsultacja z fryzjerką, która pomoże dobrać najlepszą metodę, kolor oraz długość doczepianych włosów. Sprawi to, że każda klienta będzie w pełni zadowolona z efektu końcowego.

Coraz popularniejszym staje się kupowanie doczepek z włosów naturalnych służących do przedłużania. Dla wielu osób jest to jedyny sposób na osiągnięcie takiej długości w jakiej się sobie podobają. Dlatego też powstaje coraz więcej technik na doczepianie włosów, aby wyglądały one jak najbardziej naturalnie. Dzięki temu klientki chętnie decydują się na taką metamorfozę, która nigdy wcześniej nie była dostępna w wielu salonach fryzjerskich.