Transferowa podróż na lotnisko

 

Kiedy podróżujemy samolotami pomiędzy różnymi krajami, ponieważ tego wymaga nasza praca, najczęściej nie dysponujemy ani znajomościami w danym kraju, ani przesadną ilością czasu, który pozwoli nam na swobodne i dokładne zapoznanie się z infrastrukturą danego miejsca. Przewoźnicy lotniczy doskonale zdają sobie z tego sprawę, w związku z czym bardzo często proponują nam podróż transferową w takich przypadkach. Czym ona jest i na czym polega?

Biznesowe transfery na lotnisko

transfer na lotniskoZe względu na klientów, do których kierowana jest oferta podróży transferowych, które obejmują również transfer na lotnisko, na pewno możemy nazwać tę usługę, usługą biznesową. Na czym w gruncie rzeczy polega podróż biznesowa? Jak zostało już wspomniane, osoby podróżujące w interesach najczęściej nie mają w danym kraju punktu zaczepienia, który może pomóc im w zorganizowaniu podróży do miejsca docelowego. W takiej sytuacji przydatna może okazać się oferta tworzona przez, np. wypożyczalnie samochodów współpracujące z danym lotniskiem. Firmy tego typu coraz częściej proponują nam transfer z lotniska. W zakres owego transferu wchodzi powitanie na lotnisku przez doświadczonego kierowcę zatrudnionego w danej firmie, a następnie na dostarczeniu klienta pod wskazany przez niego adres. Transfer działa w dwóch kierunkach, a więc może być wykonany w drodze z lotniska do punktu docelowego i z wybranego punktu na lotnisko. Zasadniczo ktoś mógłby pomyśleć, że usługa transferu jest niezwykle podobna do usługi świadczonej przez taksówkarzy. Jednak jeśli chodzi o transfer, należy pamiętać, że w tym przypadku nie musimy czekać na naszą taksówkę i jej wypatrywać, de facto to ona czeka na nas i wypatruje nas w hali przylotów czy też pod hotelem, w którym przebywaliśmy w trakcie wyjazdu. Dla wielu osób bezcenna będzie również na pewno pomoc kierowcy w zapakowaniu naszych bagaży do bagażnika i pomoc przy jego rozpakowaniu z samochodu. Za podróżą transferową przemawia przede wszystkim spokój i bezpieczeństwo związane z tym, że nasza podróż została zaplanowana w najdrobniejszym szczególe, w związku z czym nie musimy się niczym niepokoić.

Nie bez znaczenia dla klientów biznesowych na pewno będzie również to, że skoro podróże transferowe realizuje najczęściej wypożyczalnia samochodowa, samochód, który zostanie po nas podstawiony, będzie reprezentował sobą wysoki poziom i nawet w towarzystwie naszego biznesowego partnera będziemy mogli podróżować w pełni komfortowo. W tym przypadku również pod względem wizerunku naszej firmy.