Tania wymiana szybki w telefonie

 

Uwielbiam wszelkie nowinki techniczne. Zawsze staram się mieć najnowszy model tableta, telefonu praz wszystkie najmodniejsze gadżety. Moja ulubiona firma technologiczna to Apple, uważam, że nie ma sobie równych. A Steve Jobs był po prostu geniuszem. Dlatego w domu mam wszystkie sprzęty ze znakiem charakterystycznego jabłka. A swoją drogą to logo też jest genialne, skoro stało się obiektem pożądania milionów ludzi na całym świecie oraz symbolem zamożności i bycia na bieżąco ze wszystkimi trendami. Jakość tych urządzeń jest jednak świetna.

Gdzie wymienić tanio szybkę

wymiana szybki - iphone 6sZ tego względu kupiłem sobie iPhone 6s od razu, jak tylko się pojawił. Słono za niego zapłaciłem, pożałowałem niestety pieniędzy na ubezpieczenie, które oferowano mi w salonie sprzedaży. Nigdy nie zdarzyło mi się zniszczyć telefonu, a miałem ich już całkiem sporo. Pomyślałem więc, ze to tylko niepotrzebny wydatek. Ależ strasznie się myliłem. Dwa dni po zakupie i wydaniu na telefon kilku tysięcy złotych upadł mi tak nieszczęśliwie, że cała szybka uległa zniszczeniu. Ależ byłem wściekły. Nie zdążyłem jeszcze kupić sobie osłonki na telefon ani hartowanego szkła na szybkę, które przyjęłoby część uderzenia, przez co szybka tak mocno popękała, że nie nadaje się do użytku. Byłem załamany. Myślałem, że telefon trzeba będzie wyrzucić do kosza. Kiedy szedłem smutny ulicą, nagle zobaczyłem ogłoszenie o treści: „wymiana szybki – iphone 6s”  w witrynie sklepu z telefonami. Z bijącym sercem wszedłem do tego sklepu i zapytałem miłego pana z obsługi, czy możliwa jest wymiana szybki w moim telefonie. Ten rzucił fachowym okiem na mój telefon i powiedział, że nie ma żadnego problemu, telefon będzie gotowy na jutro, bo dziś ma jeszcze dużo zleceń do wykonania. Niestety za wymianę będę musiał zapłacić kilka stów, co jest dość bolesne, ale pocieszające w tym wszystkim jest, że nie stracę całej kasy, która wydałem na telefon. A na przyszłość mam nauczkę, żeby dbać o zabezpieczenie telefonu i poważnie rozważyć wykupienie ubezpieczenia na wypadek zniszczenia.

Stłuczona szybka w telefonie nie musi oznaczać wcale końca jego użytkowania. Możliwe jest bowiem wymienienie takiej szybki na nową, dzięki czemu można dalej bez przeszkód używać urządzenia. Jest to możliwe oczywiście tylko wtedy, gdy zniszczeniu nie uległ mechanizm telefonu. Mimo dość wysokiego kosztu takiej wymiany warto jest rozważyć taką opcję, gdyż jest ona na pewno dużo tańsza i bardziej opłacalna niż zakup nowego telefonu. A najlepiej jest telefon zabezpieczyć.