Szklany prezent na rocznicę ślubu

Moi znajomi niedługo będą obchodzić kolejną rocznicę ślubu, w związku z czym wraz z moją narzeczoną zostaliśmy zaproszeni na imprezę, którą urządzają z tej okazji. Ola i Krzysiek stanowią świetną parę, dlatego postanowiłem, że na prezent zakupię coś wyjątkowego co będzie dla nich pamiątką, a zarazem rzeczą przydatną. Nie da się ukryć, że jednak łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Postanowiłem skorzystać, więc z pomocy internautów z zapytaniem jaki prezent kupić na rocznicę ślubu.

Personalizowany prezent na szkle online

wydruki na szkle onlineOczywiście posypało się mnóstwo odpowiedzi z pomysłami oraz zgłosiło swoje usługi również kilku usługodawców zajmujących się rękodziełem. Moją uwagę zwrócił jednak komentarz pewnej Pani, która oferuje wydruki na szkle online. Powiem szczerze, że bardzo mnie to zainteresowało, więc postanowiłem sprawdzić jak to wygląda. Nie spodziewałem się nigdy, że jest to możliwość nadrukowywania obrazów na szkle. Pomysł świetny i oryginalny, dlatego postanowiłem, że to właśnie będzie ten prezent. Mam kilka zdjęć, na których Ola z Krzyśkiem są razem i to właśnie to będzie stanowiło wydruk na szkle z dedykacją. Jest to fajny personalizowany prezent, a podejrzewam, że nikt więcej nie wpadnie na taki pomysł. Bardzo fajne w tej usłudze jest to, że można to zrobić online. Nie trzeba jeździć i szukać, ale wystarczy tylko przesłać zdjęcie, podać wymiary oraz dedykacje. Widziałem na stronie wcześniejsze projekty firmy i rzeczywiście ich pracę robią wrażenie. Uważam, że taki wydruk na szkle będzie dobrą pamiątką, którą można powiesić, ale również postawić, ponieważ jest on do tego przystosowany przez wytwórcę. Co najważniejsze taki wydruk na szkle nie jest wcale drogi. Wykonanie i koszty przesyłki myślę, że są na kieszeń większości osób, a prezent jest unikalny i niezapomniany. W przypadku zamówień online obawiam się trochę tych dostaw kurierskich, ponieważ szkło i kurier nie zawsze oznacza ostrożny transport. Pani, która przyjęła zlecenie zapewniła mnie jednak, że prezent będzie tak dobrze zapakowany, że nie mam o co się martwić.

Wydruk na szkle już do mnie przyszedł. Rzeczywiście jest to super wykonane. Prezent tak jak zapewniła Pani z obsługi przyszedł w całości. W sumie nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej, ponieważ rocznica jest już jutro i raczej problemem byłoby zakupienie nowego prezentu, który byłby oryginalny. Obecnie nawet na butelce z szampanem nikt nie zdążyłby już zrobić graweru. Super, że istnieje możliwość robienia takich rzeczy online, ponieważ jednak jest to duża oszczędność czasu.