Sprawny montaż folii na szyby

Zewnętrzne, szklane ściany galerii miały być w całości zabezpieczone za pomocą nowoczesnych folii antywłamaniowych, zabarwionych tak by przypominać atrakcyjne wizualnie naklejki i reklamy. Wielu właścicieli sklepów wewnątrz galerii zainspirowało się owym wykonaniem, chcąc wykonać podobne wykończenia na szybach swoich punktów, aczkolwiek nie posiadało personelu który mógłby wykonać taką instalację sprawnie, bez żadnych problemów.

Rekomendowana firma montująca folie na szyby

fachowe oklejanie szyb we wrocławiuZaproponowaliśmy naszym współpracownikom możliwość wspólnego wynajęcia firmy, która zakładała folie ochronne i przeciwsłoneczne na większości galerii, które należały do naszej sieci. Była to firma wykonująca fachowe oklejanie szyb we Wrocławiu, renomowana przede wszystkim za bardzo solidne i rzetelne przeprowadzanie montażu folii o dowolnych powierzchniach i przeznaczeniu. Montaż mógł różnić się w zależności od przeznaczenia samej folii, gdyż w przypadku typowo reklamowych ozdób był on o wiele prostszy niż instalacja foli antywłamaniowych, mających za zadanie powstrzymanie potencjalnych prób włamania czy zminimalizowanie efektów zniszczenia szyby. Zlecenie okazało się być bardzo dużym wyzwaniem dla pracowników firmy, gdyż niemal wszystkie punkty handlowe w galerii zgłosiły chęć zamontowania folii reklamowych czy nawet antywłamaniowych na szyby, a z racji iż obiekt był bardzo duży, mogło zająć to bardzo dużo czasu. Całość instalacji musiała być więc przeprowadzona tak, by nie zakłócać normalnej pracy obiektu, ale również nie przeciągać się niepotrzebnie. Wspólnie z instalatorami ustaliliśmy, iż większość prac będzie wykonywana w godzinach pracy obiektu, by nie stwarzać niepotrzebnych utrudnień związanych z przebywaniem osób trzecich na terenie galerii po godzinach jej zamknięcia. Montaż miał być wykonany najpierw na wszystkich zewnętrznych ścianach obiektu, na których miały być naklejone folie antywłamaniowe, a później wewnątrz, na ścianach i witrynach sklepowych w sieciach które zdecydowały się na montaż usługi.

Mimo wcześniejszych obaw, prace przeprowadzone zostały błyskawicznie, a instalatorzy bardzo sprawnie wykonywali wszelkie zadania, nawet w miejscach które wymagały gruntownego przygotowania powierzchni pod nałożenie folii. Instalacje przeprowadzane były przez cały tydzień, z racji bardzo dużej ilości pracy jaka była wymagana do zakończenia zlecenia, choć w żaden sposób nie zauważyliśmy by postęp prac wpłynął na normalne działanie obiektu czy utrudniał klientom zakupy w zauważalny sposób.