Sklep internetowy z suszem konopnym

Susz konopny otrzymywany jest z legalnych upraw konopi na terenie Polski i Europy. Kwiatostany konopi pochodzące z ekologicznych plonów i poddawane są procesowi suszenia w specjalnych w suszarniach bez dodatkowych ulepszaczy i aromatów. Powstały susz jest naturalną formą konopi, bogatą w składniki aktywne wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym i farmakologicznym. Istnieje wiele gatunków suszu, a jego walory smakowe i zapachowe uzależnione są od odmiany konopi.

Sklepy internetowe z produktami konopnymi

susz konopny ze sklepu onlineMogą posiadać również różne stężenie aktywnych związków kannabinoidowych, flawonoidów i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Najczęściej susz konopny wykorzystywany jest ze względu na zawartość kannabidiolu. Dzięki aromaterapii i waporyzacji pomaga w wielu terapiach związanych z chorobami psychosomatycznymi i przewlekłymi. Legalny susz konopny ze sklepu online pochodzi z ekologicznych upraw, przy których mieszczą się specjalne laboratoria produkujące preparaty konopne. Sprzedawany jest w sklepach internetowych producentów i dystrybutorów konopi. Nie zawiera psychoaktywnego THC i dzięki temu nie otumania i nie uzależnia. Stosowany jest najczęściej w terapiach onkologicznych i leczeniu nowotworów. Niweluje bowiem skutki uboczne chemioterapii,a także w intensywny sposób oddziałuje na patologiczne zmiany nowotworowe. Zapobiega namnażaniu komórek i migracji, a także doprowadza do aplazji. Działa uspokajająco i relaksująco, a także normalizuje procesy snu i nastroju. Likwiduje stany depresyjne i lękowe oraz pomaga w leczeniu objawów epilepsji. Susz konopny spożywany jest także przez osoby chore na choroby neurodegeneracyjne, takie jak stwardnienie rozsiane czy choroba Alzheimera. Normalizuje procesy zachodzące w obrębie układu nerwowego. Regeneruje neurony oraz wpływa na procesy destrukcyjne zachodzące w obrębie układu. Susz konopny przyjmowany jest najczęściej w postaci pary wodnej otrzymywanej w procesie waporyzacji. Para wodna z zawartością kannabidiolu przedostaje się do organizmu drogami oddechowymi.

Znajdujące się we wszystkich komórkach ciała człowieka receptory kannabinoidowe wychwytują aktywne związki wpływające na działanie układu endokannabinoidowego. Dzięki temu w organizmie lokalizowane są stany zapalne i patologiczne zmiany wywołane procesami chorobotwórczymi. Wszechstronne działanie aktywnego kanabidiolowy zawartego w suszu konopnym pomaga w leczeniu chorób przewlekłych i o podłożu neurologicznym, gdzie tradycyjne leczenie nie przyniosło skutków, a stosowane leki farmakologiczne wywołały niepożądane skutki uboczne.