Projektuję z siostrą wnętrza domów

Moja siostra jest projektantką wnętrz. Zawsze podobały mi się jej pomysły i projekty, które przygotowywała dla swoich klientów. Siostra miała zawsze sporo pracy bo bardzo często klienci ją polecali swoim znajomym czy rodzinie. Nigdy nie narzekała na ilość zleceń ale od jakiegoś czasu zaczęła wspominać, że chciałaby żeby ktoś pomógł jej przy projektach. Ponieważ ja studiowałam ten sam kierunek wiedziałam, że mogę jej pomóc.

Uwielbiam przygotowywać projekty wnętrz

projektowanie wnętrz domówSiostra zdecydowała się mnie zatrudnić na pół etatu. Zależało jej żebym miała czas na skończenie studiów. Studia były dla mnie najważniejsze. Chciałam się dobrze wykształcić, żeby w przyszłości mieć dobrze płatną pracę. Wiedziałam, że projektant wnętrz dobrze zarabia. Siostra zawsze chwaliła swoją pracę. Ja często przyglądałam się jej zaangażowaniu w poszczególne projekty. Podglądałam jej prace i wyrażałam swoją opinię na poszczególne zlecenia. Wiele się od niej nauczyłam i to w sumie jej zawdzięczam wybór kierunku studiów. Siostra na prawdę miała bardzo wiele zleceń. Projektowanie wnętrz domów wymaga znajomości różnych rzeczy i moja wiedza ze studiów bardzo mi się przydawała. Wiele projektów, które sama przygotowałam bardzo podobały się siostrze. W niektórych nawet nic nie zostało przez nią zmienione. Miałam bardzo dużą satysfakcję z pracy w zawodzie. Cieszyłam się, że mogę pomóc siostrze przy okazji zarabiając całkiem dobre pieniądze i zdobywając doświadczenie, które na pewno mi się przyda w przyszłości. Kiedyś marzyłam o swojej firmie jednak po rozmowie z siostrą stwierdziłyśmy, że dobrze nam się razem współpracuje dlatego siostra zaproponowała mi zostanie jej wspólniczką. Skończyłam już w międzyczasie studia i mogłam już samodzielnie szukać sobie klientów i przygotowywać samodzielne projekty. Siostra nadal mi doradzała i byłam jej wdzięczna za każda pomoc. To jej zawdzięczam moją karierę. Projektowanie domów można powiedzieć, że to nasza rodzinna pasja i cieszę się, że nasza firma tak dobrze się rozwija. 

Wielu klientów, którzy budują swoje domy korzysta z naszej pomocy. Oni mogą być spokojni, ze wnętrze zostanie bardzo dobrze zaprojektowane. Dzięki temu oszczędzają sporo czasu, który mogą przeznaczyć na inne rzeczy. My zajmujemy się kompleksowo obsługą naszych klientów. Staramy się projektować bardzo nowoczesne wnętrza. Zależy nam żeby każdy klient dobrze czuł się w swoim domu bo to jest dla nas najważniejsze. Dzięki naszemu zaangażowaniu w projekty mamy wiele zleceń i możemy się realizować zawodowo.