Projekt na dom szeroki

 

Pracuję w kancelarii adwokackiej, więc nie zarabiam małej ilości pieniędzy. Przez wiele lat odkładałem pieniądze na koncie oszczędnościowym dla mojego jedynego syna. Teraz czas najwyższy jest je wykorzystać, ponieważ podobnie, jak ja ukończył studia prawnicze. Ma już narzeczoną i wkrótce żonę, więc czas najwyższy, aby zamieszkali sami. W planach mam wybudować im nowoczesny dom. W Lublinie istnieje wiele działek do wyboru na przedmieściach miasta. Te tereny są bardzo ładne, więc mam nadzieję że mojemu synowi oraz jego wybrance mój pomysł się spodoba.

Nowoczesne i pomysłowe domy szerokie

domy szerokie w lubliniePatrząc po tym, co nowoczesna architektura proponuje, widzę atrakcyjne domy, które są zbudowane w nowoczesnym wydaniu. Ostatnio na przykład bardzo popularne stały się domy szerokie w Lublinie. Jak sama nazwa wskazuje, są one szerokie. Dzięki temu wnętrze nabiera przestrzeni, natomiast kształt zewnętrzny monumentalności. Chciałbym właśnie zainwestować w dom szeroki. Najpierw jednak musiałbym znaleźć odpowiedniego architekta, który stworzy doskonały projekt. Tego typu budownictwo bardzo popularne jest również w Stanach Zjednoczonych. Tam osiedla domków jednorodzinnych odznaczają się jedną kondygnacją z wystającym garażem. Jak widać, domy piętrowe odchodzą do lamusa, a ten kto posiada bardzo dużą działkę budowlaną, może właśnie zainwestować w piękny dom szeroki. Z uwagi na fakt, iż mój syn jest tradycjonalistą, nie będę kombinował z abstrakcyjnymi projektami. Niech to będzie domek skromy, ale z klasą. Przede wszystkim w środku musi być bardzo duży salon i co najmniej pięć innych pokoi. Bardzo ważna będzie również ogromna kuchnia oraz dwie łazienki. Chciałbym, aby młodzi w nowym domu mogli czuć się przytulnie. Jak już ten szeroki dom będzie wybudowany – zainwestuję również w projektanta ogrodów, który nie tylko zajmie się samą zielenią, ale i również wybuduje na działce duży basen. Nie będę młodym żałował wygód! Mam nadzieję, iż będą zadowoleni.

Zanim jednak podejmę ostateczną decyzję dotyczącą wyboru projektu domu, skonsultuję się z moim jedynakiem, jak on to dokładnie widzi. Nie chciałbym decydować aż tak bardzo o jego mieszkaniu, jednak wiem iż moja pomoc w tym przypadku będzie niezbędna. Syn zawsze był mi bardzo wdzięczny i wiem, że również teraz doceni to, co ja dla niego robię. Moim marzeniem jest to, aby poszedł na swoje i samodzielnie mógł zacząć gospodarować swoim życiem. Każdy człowiek marzy o wielkim domu, gdzie będzie mógł się czuć bezpiecznie. Ja taką szansę daję mojemu jedynemu synowi.