Producenci ekskluzywnych mebli biurowych

Po wielu latach pracy w zawodzie w końcu dojrzałem do decyzji o przejściu na własną działalność i założeniu swojej firmy, w której to ja decydowałbym o kierunku rozwoju i sposobie realizacji założonych celów. Ponieważ przez ostatnie kilkanaście lat pracowałem w biurowcach na początku siedziba mojej nowej firmy również miała miejsce w wynajętym biurze w renomowanej dzielnicy. Szybko jednak zorientowałem się, jak duże mogą być koszty wynajmu takiego pomieszczenia i postanowiłem przenieść biuro do swojego mieszkania.

Eleganckie meble do domowych biur 

ekskluzywne meble biurowe producentWłasna działalność wiązała się ze znacznie większą liczbą obowiązków poza zawodowych takich, jak chociażby zamawiania artykułów biurowych, czy tak jak w moim przypadku – samodzielna organizacja samego biura. Nie zdawałem sobie sprawy, jak dużo wyposażenia potrzebne jest tak naprawdę do stworzenia biura w domu, ale ponieważ byłem zdecydowany na długofalową działalność interesowały mnie dobre jakościowo meble. Zrobiłem więc rozeznanie oraz złożyłem zamówienie na naprawdę ekskluzywne meble biurowe producent zapewnił w cenie również ich transport z wniesieniem, montaż oraz aż czteroletnią gwarancję. Postawiłem na meble z prawdziwego drewna od znanego polskiego producenta. Cena nie była najniższa, ale też nie tak wysoka, jak się spodziewałem, chociaż nie oszczędzałem na materiałach zwłaszcza, że dostałem dofinansowanie ze środków europejskich, ponieważ była to moja pierwsza firma. Efekt był jednak wart poniesionej inwestycji. Potwierdziły to chociażby miny znajomych z mojego poprzedniego miejsca pracy, którzy byli pod ogromnym wrażeniem mojego nowego biura. Byli nawet trochę zaskoczeni, że zainwestowałem w tak dobre meble, skoro w naszej branży odwiedziny klienta są raczej rzadkością. Zależało mi jednak na stworzeniu przestrzeni, w której praca sprawiałaby przyjemność a nie takiej, w której czułbym się jak student na praktykach. Musiałem brać też pod uwagę to, że planowałem kontaktować się z klientami za pomocą telekonferencji, a podczas nich widać przecież często całe pomieszczenie, z którego się pracuje.

Wyposażenie biura w domu naprawdę ma znaczenie i warto dołożyć wszelkich starań, żeby pomieszczenie, w którym będziemy pracować jak najbardziej przypominało biuro i środowisko pracy, jednocześnie odróżniając się od pozostałych pomieszczeń domu czy mieszkania. Eleganckie meble w domowym biurze mają przede wszystkim wspomóc nas w stworzeniu konkretnej atmosfery pracy, która jest kluczowa podczas pracy z domu i pomaga w utrzymaniu samodyscypliny.