Praktyczna przyczepka Qeridoo

Dla wielu rodziców aktywny tryb życie jest codziennością, z której nie chcą rezygnować, nawet kiedy na świecie pojawią się dzieci. Oczywiście pierwsze tygodnie, a nawet miesiące życia nie są najlepszym momentem na uskutecznianie aktywności fizycznej, ale później można już o tym pomyśleć. Ponieważ maluchem nie można podrzucać, to pozostaje rodzicom bieganie z wózkiem lub specjalną przyczepką.

Jak wyglądają przyczepki firmy Qeridoo?

przyczepka qeridooNajpopularniejszą formą aktywności fizycznej wśród młodych rodziców jest bieganie lub jazda na rowerze. Są one najbezpieczniejsze, ponieważ dziecko jest dobrze zabezpieczone przed wstrząsami. Do biegania i jednocześnie jazdy na rowerze można wybrać uniwersalny sprzęt, który sprawdzi się w każdych warunkach. Przyczepka Qeridoo jest najczęściej wybierana przez klientów z uwagi na wysoką jakość wykonania, doskonałe wyposażenie i przystępną cenę. Firma Qeridoo produkuje przyczepki rowerowe już od bardzo wielu lat i jest znana w naszym kraju, ponieważ najlepiej wypada na tle konkurencji. Przede wszystkim przyczepka spełnia kilka funkcji, może być wykorzystywana do biegania, spacerowania lub jazdy na rowerze. W zestawie dołączony jest specjalny dyszel, który umożliwia połączenie przyczepki z rowerem. Zamiana przyczepki w wózek do biegania zajmuje chwilę, ponieważ wystarczy zdemontować dyszek i zmienić ułożenie przedniego koła. Przyczepki dostępne są w wersji jedno lub dwuosobowej. Cała konstrukcja wykonana jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium, które jest wzmocnione w newralgicznym punktach. Poszycie przyczepki stanowi nieprzemakalny materiał, w którym znajdują się otwory okienne i zasuwana na zamek klapka do wchodzenia. W środku znajduje się całkiem sporo miejsca oraz specjalne siedzisko z funkcją regulowania oparcia, dzięki czemu maluch może siedzieć lub leżeć w trakcie przejażdżki. W przyczepce Qeridoo można nawet przewozić dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie siedzieć, gdyż wystarczy zamontować w środku specjalny fotelik utrzymujący malucha w pozycji półleżącej.

Zakup oryginalnej przyczepki może być kosztowną inwestycją, ale z pewnością dobrze ulokowaną, ponieważ będzie ona służyła dziecku przez wiele lat. Mogą w niej jeździć maluchy od wielu około czwartego miesiąca do nawet pięciu lat. Maksymalne obciążenie przyczepki może wynosić nawet dwadzieścia pięć kilogramów, w zależności od wyboru modelu. Za klasyczną przyczepkę marki Qeridoo trzeba zapłacić około półtora tysiąca złotych, a najnowsze modele kosztują nawet ponad dwa tysiące złotych.