Potrzebowałam skutecznego zabiegu na cellulit

 

Po ciąży przybyło mi kilka zbędnych kilogramów. Postanowiłam je zrzucić, co nawet mi się udało. Niestety, bardzo szybko przyszedł efekt jo-jo. Wróciły zbędne kilogramy, a także pojawił się nieestetycznie wyglądający cellulit. Próbowałam sobie z nim poradzić domowymi sposobami, ale wszystko na nic. W końcu zdecydowałam, że bez profesjonalnego zabiegu kosmetycznego się nie obędzie. Postanowiłam znaleźć jakiś dobry gabinet kosmetyczny, który oferuje tego typu zabiegi i umówić się na jego wykonanie. Zależało mi na czasie.

Gdzie w Szczecinie zrobię dobry zabieg antycellulitowy?

skuteczne zabiegi antycellulitowe w szczecinieZapytałam się mojej koleżanki, która często chodziła na różne zabiegi upiększające, kto wykonuje skuteczne zabiegi antycellulitowe w Szczecinie. Dowiedziałam się od niej, w którym gabinecie kosmetycznym w mojej okolicy, wykonywane są takie zabiegi. Poleciła mi ona kosmetyczkę, która wykonuje innowacyjne zabiegi modelująco – liftingujące, które idealnie radzą sobie nawet z największym cellulitem. Do ich przeprowadzenia wykorzystuje się ultradźwięki oraz fale radiowe. Zabieg ten jest niezwykle skuteczny, a przy tym bezbolesny. Jest on przeprowadzany w sposób całkowicie bezinwazyjny. Nie wymaga on naruszenia ciągłości skóry. Efekty przynosi już po pierwszym zastosowaniu. Dla lepszego efektu warto powtórzyć go dwu lub trzykrotnie w odstępie kilku tygodni. Jego dodatkową zaletą jest częściowa redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej. To dzięki temu jego efekty utrzymują się na ciele przed długi czas. Postanowiłam skorzystać z tego rozwiązania. Jeszcze tego samego dnia udałam się do gabinetu kosmetycznego w Szczecinie, który poleciła mi moja koleżanka. Zapytałam o ten zabieg. Okazało się, że są bardzo szybkie terminy i mogę zapisać się już na jutro. Postanowiłam to zrobić. Następnego dnia przekonałam się, że lepiej trafić nie mogłam. Zabieg był wykonany bardzo profesjonalnie i szybko. Trwał około godziny. W jego trakcie czułam delikatne ciepło i mrowienie w udach. Od razu po zejściu z kozetki, zauważyłam efekty.

Ten zabieg okazał się naprawdę skuteczny. Po nieestetycznie wyglądającym cellulicie nie było nawet śladu. Od razu lepiej się poczułam. Skóra w tym miejscu stała się gładka i delikatna w dotyku. Dostałam jeszcze krem na wzmocnienie tego efektu. Miał on zastosowanie antycellulitowe i miałam wklepywać go w ciało dwa raz dziennie. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ efekty okazały się naprawdę długotrwałe. Podziękowałam koleżance za to, że poleciła mi takie skuteczne i bezbolesne zabiegi antycellulitowe.