Poszukiwania strip pant’ów

Bardzo lubię elegancko wyglądać. Jak każda kobieta lubię się stroić. W sukienkach mogłabym chodzić na okrągło. Zbliżała się wiosna i byłam bardzo zadowolona z tego, że mogę wyciągnąć z szafy wszystkie moje sukienki i powoli zacząć zastępować nimi spodnie. Wiosną jednak nie dało się w nich chodzić bez zakrycia nóg. Bardzo nie lubiłam zakładać tradycyjnych rajstop, ponieważ mnie uciskały. Pończochy również nie były dla mnie wygodne. Na szczęście moja przyjaciółka znalazła dla mnie bardzo dobre rozwiązanie.

Co to jest strip pant?

strip pantyDoradziła mi ono kupno strip pantów. Nie miałam pojęcia, co to jest. Dowiedziałam się od niej, że strip panty jest to rodzaj rajstop połączonych z pończochami. Jest to bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie dla kobiet, które chcą wyglądać stylowo i elegancko, a przy tym zachować praktyczność i naturalność. Takie strip panty to nic innego jak pończochy z przytwierdzonym na stałe pasem do pończoch. Oczywiście jak każde pończochy pozostawiają delikatnie odkryte uda. Jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie niż tradycyjne pasy do pończoch. Przede wszystkim pasek jest naturalnie dołączony do strip pantów, dzięki czemu nie posiada dodatkowego zapięcia. Nic nas wtedy nie upija, ani nie uwiera. Nie ma też ryzyka, że pasek się rozepnie i pończochy spadną z pasków, co każda kobieta przeżyła chyba minimum raz. Kolejną zaletą strip pantów jest to, że wykonane są z lekkich i przewiewnych materiałów. Pasują w zasadzie do każdej stylizacji. Można je dostać w różnych wariantach kolorystycznych i stylistycznych. Przyjaciółka zabrała mnie do sklepu z bielizną, gdzie obejrzeliśmy różne strip panty i wybraliśmy najlepsze dla mnie. Bardzo podobały mi się koronkowe stip panty. Były bardzo eleganckie i seksowne. Zakupiłam kilka takich koronkowych par strip pantów na luźniejsze, letnie stylizacje. Na bardziej wieczorowe i klasyczne wyjścia wybrałam gładkie strip panty w jednolitym kolorze. Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór.

Byłam bardzo zadowolona z zakupu strip pantów. Bardzo się cieszę, że przyjaciółka doradziła mi tak dobre rozwiązanie. Strip panty to idealne rozwiązanie dla kobiet, które tak jak ja, cenią sobie komfort i elegancki wygląd. Już wkrótce przetestowałam strip panty i bardzo mi się w nich podobało to, że nie zsuwały się i były nie odczuwalne na ciele. Były wykonane z wysokojakościowego materiału, który nie popuszczał oczek i był bardzo trwały i wytrzymały, a przy tym delikatny i lekki. Strip panty zakładałam teraz na wiele okazji do sukienek i spódnic.