Poszukiwania sprawdzonej wypożyczalni samochodowej

Potrzebowałem zawieść żonę do lekarza, który przyjmował bardzo daleko od naszego miejsca zamieszkania. Mieliśmy do pokonania trasę przez połowę kraju. Na co dzień nie mamy samochodu i poruszamy się komunikacją miejską, ale tym razem potrzebowaliśmy auta. Nie mogliśmy tłuc się cały dzień publicznym transportem, tym bardziej że na miejsce musielibyśmy dojechać z kilkoma przesiadkami po drodze. Postanowiłem, że na te dwa dni, kiedy będziemy w trasie wypożyczę samochód. Zacząłem szukać odpowiedniej wypożyczalni do tego celu.

Zależało mi na sprawdzonej wypożyczalni

sprawdzona wypożyczalnia samochodów w lublinieSwego czasu trochę się nasłuchałem na temat tego, jakie samochody udostępnia się w wypożyczalniach. Znajomi opowiadali, że to najczęściej wraki, które już dawno nie powinny jeździć po drogach. Ponieważ trasa, którą mieliśmy z żoną do pokonania była długa zależało mi, aby auto którym będziemy jechać było jak najbardziej sprawne. Zacząłem więc poszukiwania sprawdzonej wypożyczalni. Pytałem w pracy i po przyjaciołach czy ich zdaniem jest jakaś sprawdzona wypożyczalnia samochodów w lublinie. Kilka razy powtórzyła się nazwa jednej z wypożyczalni. Wszedłem na ich stronę internetową. Faktycznie mieli w swojej ofercie duży wybór samochodów w przystępnych cenach zarówno na wynajem krótko jak i długo terminowy. Nie chciałem jednak kupować przysłowiowego kota w worku. Umówiłem się z nimi na obejrzenie jednego auta, które mnie interesowało. Następnego dnia wybrałem się do wypożyczalni aby sprawdzić stan samochodu. Samochód był rzeczywiście zadbany, szczególnie jak na tak duży przebieg jaki posiadał. Nie mogłam nim nigdzie pojechać, ale ponieważ stan techniczny nie pozostawał wiele do życzenia uznałem, że z samochodem nie powinno być problemów na trasie. Zarezerwowałem samochód na potrzebne mi dni. Właściciel wypożyczalni zapewniał mnie, że auto jest w stu procentach sprawne. Rzeczywiście, kiedy w końcu przyszło do odbioru samochodu i ruszenia na drogę nie było problemów z jazdą. Auto było sprawne i nawet mało paliło. Udało nam się z żoną bezpiecznie dotrzeć do szpitala i wrócić do domu.

Oddając samochód do wypożyczalni powiedziałem, że jestem miło zaskoczony. Nie wiedziałem, że auto z wypożyczalni mające za sobą tak duży przebieg może być tak sprawne. Pracownik powiedział mi, że teraz to już nie te czasy, kiedy o wypożyczone auta się nie dbało. Teraz spisuje się takie umowy wypożyczenia, że kierowcy za każde przewinienie odpowiadają bardzo solidnymi karami. Dlatego zwyczajnie opłaca się dbać o taki samochód jak o własny. Sam wystawiłem bardzo dobrą opinię tej wypożyczalni, bo potrafią fachowo dbać o klienta.