Polecany barman na wesele z Warszawy

Już za niecałe dwa miesiące czeka mnie najwspanialszy dzień w życiu – ślub z ukochanym mężczyznom. Przyłożyliśmy wielką wagę do każdego szczegółu związanego z organizacją wesela. Zależy nam na tym, aby to wesele było na długo zapamiętane przez naszych gości. Nie żałowaliśmy na nic, nawet odnoszę wrażenie, że za dużo zamówiliśmy jedzenia i alkoholu. Ostatnio w Warszawie bardzo popularny jest mobilny drink bar, który jest wielką atrakcją dla weselnych gości i podnosi prestiż uroczystości. Rozmawiałam na ten temat z narzeczonym i jest zdecydowany wynająć barmana na całą noc. 

Popularne mobilne drink bary na wesele

sprawdzony barman na wesele w warszawieOczywiście, na stołach byłaby wódka, wino i inne alkohole. Jednak doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy jest zwolennikiem tego rodzaju trunków. Większość kobiet zdecydowanie woli wypić kolorowego drinka z palemką. Takie drinki będą świetną atrakcją, a także niemałym zaskoczeniem. Przeczytałam właśnie kilka ofert firm wynajmujących mobilny drink bar i prawie wszystkie proponują oprócz przyrządzania drinków, także pokazy barmańskie. Są to pokazy pirotechniczne, żonglerka butelkami, a także ciekawe konkursy dla weselnych gości. Taki sprawdzony barman na wesele w Warszawie potrafi zrobić nawet  płonące drinki. Jeśli chodzi o koszty, to taki sprawdzony barman an wesele w Warszawie liczy sobie pięćdziesiąt złotych za godzinę. Wolelibyśmy wynająć profesjonalistę z wieloletnim doświadczeniem. Nosi goście mogliby bez ograniczeń zamawiać drinki. Koszty produktów, które barman wykorzystuje do drinków leżą po naszej stronie. Barman ma możliwość zamówienia alkoholu w hurtowni, jeżeli jesteśmy zainteresowani taką propozycją. Możemy też sami kupić alkohol, podobnie jak dodatki do drinków. Jeżeli chodzi o te dodatki, to najpierw barman sporządza ich listę. Zazwyczaj są to egzotyczne owoce, różne syropy, kostki lodu, parasolki, bita śmietana. Warto pamiętać, że barman przygotowuje też drinki bezalkoholowe. Jest to świetna alternatywa dla osób, które z jakiś względów nie piją alkoholu.

Postanowiliśmy wynająć mobilny drink bar z doświadczonym barmanem. Barman, oprócz stawki godzinowej, otrzymuje też napiwki. Dzwoniłam do jednej firmy wynajmującej mobilny drink bar i dowiedziałam się, że należy z góry ustalić czas pracy barmana. Jeżeli będą jakieś straty w szkle, wtedy to my zostajemy obciążeni dodatkowymi kosztami. Opłacamy też dojazd i nocleg dla barmana, o czym nie miałam pojęcia. Niemniej jednak zamówiliśmy mobilny drink bar, ponieważ chcemy pokazać naszym gościom, jak bardzo nam zależy na tym, żeby dobrze się bawili w tym najpiękniejszym dla nas dniu.