Plafony ledowe dające dużo światła

Odkąd pamiętam w moim domu zawsze żarówki z lampek dawały ciepłe i przytulne światło dlatego w swoim mieszkaniu również postanowiłam takie zamontować. Po pewnym czasie jednak zrozumiałam, że znacznie lepiej wszystko będzie się prezentowało, jeśli zmienię rodzaj oświetlenia. Zwłaszcza, że nowo zakupione przeze mnie oświetlenie ułatwiało mi pracę oraz naukę. 

Plafony ledowe w mieszkaniu

plafon led kwadratowyCiepłe światło żarówek zawsze kojarzyło mi się z domowym ogniskiem i przytulną atmosferą, stąd właśnie pomysł, aby w moim nowym mieszkaniu również zainstalować tego typu oświetlenie. Moje mieszkanie ma wystrój nowoczesny ponieważ, kiedy w okół panuje minimalizm i porządek zawsze lepiej jest mi się skupić na pracy i nauce. Niestety, ale takie światło zwyczajnie nie pasowało do mojego mieszkania. Dawało zbyt mało światła, a ciepłe żarówki zwyczajnie psuły cały efekt, jaki chciałam osiągnąć. W internecie udało mi się jednak kupić plafon led kwadratowy, który jak się okazało był dokładnie tym, czego potrzebowałam. Wyglądał niezwykle nowocześnie i już sam w sobie mnie zachwycał, a kiedy dodatkowo zamontowałam dwa takie plafony u siebie w mieszkaniu i włączyłam światło od razu zauważyłam ogromną i pozytywną różnicę. Przede wszystkim plafony dawały znacznie więcej jasnego światła, co doskonale powielało się z moim trybem życia. Jestem jedną z tych osób, którym lepiej pracuje się i czy wieczorami, więc dobre i jasne światło pozwalało mi skupić się lepiej na nauce i co ważniejsze minimalizowało ryzyko zepsucia sobie wzroku. Plafon także ułatwił mi moją pracę nad blogiem. Często robię recenzję różnych używanych przeze mnie rzeczy, a mocne i białe światło doskonale oświetlało mój plan na którym fotografuję to, o czym aktualnie piszę recenzję. Dotychczas starałam się robić zdjęcia za dnia, aby fotografie dobrze się prezentowały, jednak z plafonami mogę również bez problemu wykonywać fotki nocą, ponieważ wszystko jest doskonale oświetlone, a światło na tyle ładnie rozprasza się i odbija od białych ścian, że nie potrzebuję już używać nawet blendy.

Nowy rodzaj światła ułatwił mi zatem i naukę i pracę. Na początku przyznam, że nieco się obawiałam czy moje mieszkanie nie będzie posiadało jednak zbyt surowego światła, takiego z jakim mamy do czynienia w biurach, jednakże kiedy potrzebuję się nieco odprężyć, zawsze mogę po prostu włączyć sobie lampkę nocną. Mam zatem teraz dokładnie takie oświetlenie na jakim mi zależało. Poza tym plafony doskonale również wpasowują się w wystrój mojego mieszkania, bowiem ich wygląd jest minimalistyczny i nowoczesny.