Ozdobne pudelka z nadrukiem idealnym podarunkiem!

Aktualnie firmy zajmujące się projektowaniem i grafiką, prześcigają się w nowych rozwiązaniach dot. pakowania prezentów, w szczególności z okazji zbliżających się świąt. Ozdobne pudełka z wybranym przez Nas nadrukiem idealnie sprawdzą się zarówno pod kątem pomysłowego obdarowania nimi naszych bliskich jak i pracowników w firmie a także kontrahentów, którym chcemy zrobić wyjątkowy prezent.

O czym warto pamiętać zamawiając ozdobne pudełka?

pudełka ozdobne z nadrukiem

Twój reklamowy podarunek ucieszy klienta znacznie bardziej, jeśli zostanie ekskluzywnie opakowany. Dlatego warto zachwyć go produktem wyjątkowym oraz zdecydować się  się na pudełka ozdobne z nadrukiem, przewiązane satynową wstążeczką i o smukłych, eleganckich kształtach. Dodatkowym rozwiązaniem jest zdecydowanie się także na wytłoczenie na wieczku czy boku swojego logo, by tym łatwiej zapaść obdarowywanemu klientowi w pamięć. Jeśli przykładowo chcemy podarować próbkę perfum warto pomyśleć nad pudełkami w formie małej książki z zapięciem na magnesy i wkładką elegancko prezentującą produkt. Jeśli chcemy podarować butelkę wina warto wybrać opakowanie z uchwytem i okienkiem, przez które widać zawartość. W kontekście opakowań, minimalizm to przede wszystkim oszczędność formy. Nawet zwykłe pudełko z logo firmy może być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę i minimalistyczną inspiracją dla innych. W jaki sposób? Wszystko sprowadza się do spójności wizualnej szaty firmy. Logo ozdobnego pudełka kartonowego musi oddawać oszczędny charakter marki. Nadruk w jednym kolorze (np. czerń na bieli lub biel na naturalnym kartonie), czysta kompozycja – to wyznaczniki minimalistycznego projektu. Takie podejście sprawdza się np. w przypadku sklepów odzieżowych premium. Napis znajduje się na górnej części pudełeczka z kartonu, przykładowo kiedy podarujemy komuś prezent składający się ze słodyczy możemy użyć napisu:,,Och, jak słodko”, napis ten zabawnie nawiązuje do produktu, a przy okazji stwarza wrażenie interakcji z klientem. Dodając jakikolwiek napis, warto odnosić się bezpośrednio do swojego odbiorcy. Kolejną ciekawą koncepcją, którą obserwuję się coraz częściej pośród nowych projektów opakowań, są powtarzalne grafiki na całej przestrzeni pudełka, przyciągają wzrok, wyglądając przy tym oryginalnie i estetycznie.

Pięknie opakowany prezent zachwyci każdego członka rodziny jak i pracownika firmy. Napis dedykowany specjalnie dla niego będzie podkreślał wyjątkowość naszego prezentu oraz relacji, którymi wzajemnie się obdarzamy. Jeśli chcemy pozytywnie zaskoczyć obdarowywaną osobę, tego rodzaju pudełka są idealnym rozwiązaniem.