Okna z drewna

Kilka miesięcy temu nastał w końcu ten cudowny moment, kiedy to postanowiłam kupić swoje własne mieszkanie. Bardzo długo to odkładałam, a to ze względów ekonomiczny, a to dlatego, że nie mogłam znaleźć nic ciekawego, albo zawsze mnie ktoś wyprzedził i zdecydował się na kupno dosłownie chwilę przede mną i już było za późno. Jednak warto było czekać, bo i mi się w końcu udało. 

Czas na wymianę okien

najlepsze okna drewniane na zamówienieSwoje mieszkanie kupiłam z rynku wtórnego. Te nowe deweloperskie były dla mnie zdecydowanie za drogie, a poza tym upatrzyłam sobie taką jedną fajną lokalizację, a tam teraz nie ma nawet jak zacząć budowy nowego bloku, więc wybór był jasny. Mieszkanie było zadbane, jednak wiadomo, że wymagało remontu, bo chciałam je urządzić całkowicie tak, jak ja chciałam. Przed rozpoczęciem remontu, musiałam wymienić okna. Było to nie uniknione, aby móc ruszyć dalej. Miałam już wstępnie plan, jak miało to wszystko wyglądać. Wpisałam w wyszukiwarkę hasło – ”najlepsze okna drewniane na zamówienie”. Pojawiło mi się kilka propozycji i teraz musiałam wybrać najlepszą. Przeczytałam chyba wszystkie możliwe opinię na temat każdej z nich, porównałam jak to wszystko plasuje się cenowo i ostatecznie wybrałam dwie firmy. Postanowiłam, że się do nich wybiorę, jednak wzięłam ze sobą mojego brata. Ja kompletnie się na tym nie znam, a on orientuje się w temacie, więc na pewno mi pomoże. Kiedy dotarliśmy do sklepu od razu z pomocą przyszedł do nas pracownik. Bardzo dużo modeli okien nam pokazał, a przy tym wszystko szczegółowo tłumaczył, tak że nawet ja wszystko rozumiałam, każdą jedną specyfikację. Obsługa na naprawdę bardzo wysokim poziomie, jak i również zaangażowanie tego pana w swoją pracę. Spodobały mi się dwa modele i musiałam tylko podjąć decyzję, które chce. Specyfikacje miały taką samą, więc i mój brat i ten pan razem stwierdzili, że teraz to już wszystko zależy ode mnie. Myślałam, że pójdzie mi łatwiej, bo stałam tam z dobre 20 minut, ale ostatecznie podjęłam decyzję. 

Wybór okien okazał się być strzałem w dziesiątkę. Widzę to dopiero teraz, kiedy jest już po generalnym remoncie. Wszystko idealnie do siebie pasuje i chyba nawet lepiej nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Mam nadzieję, że każdy kto stoi teraz przed wyborem wymiany okien, spotka się w sklepie z taką samą obsługą, jak ja. Naprawdę byłam tak mile zaskoczona, że aż pochwaliłam tego pana przy jego szefie, aby wiedział, że ma prawdziwy skarb u siebie i dzięki niemu będę wszystkim znajomym polecała ten sklep. Na pewno ktoś skorzysta.