Nowa era w usuwaniu nadmiernego owłosienia

Maszynki jednorazowe, depilatory elektryczne, czy permanentne wizyty w salonach kosmetycznych aby odbyć ponowny zabieg depilacji woskowania naszego ciała, to już przeżytek. Obecnie prym wiodą zabiegi epilacji laserowej, ponieważ przynoszą najtrwalsze efekty terapeutyczne. Dzięki trwałemu usunięciu owłosienia, pozbywamy się problemu wrastających włosków, zapalenia mieszka, czy ogólnym stanom zapalnym naszej skóry. 

Depilacja laserowa przełomem w walce z owłosieniem

nowy laser lightsheer - cenaObecnie najpopularniejszy zabieg w salonach kosmetycznych czy w klinikach laserowych to trwałe usuwanie niechcianego owłosienia. Na szczęście, najnowsza technologia umożliwia trwałe uszkodzenie macierza włosa dzięki diodzie, zainstalowanej w nowym laserze lightsheer – cena zabiegów jest uzależniona od obszaru, oraz ilości zabiegów. Szacuje się, że optymalna ilość zabiegów to od 5 do 8 spotkań. Ważna jest systematyczność, dlatego też zabiegi trzeba powtarzać co 6 – 8 tygodni. Najczęściej, klienci decydują się na depilację pach, bikini i nóg. Klientami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W trudnych przypadkach również dzieci w okresie dojrzewania (za zgodą opiekuna prawnego). Depilować można całe ciało. Zabiegi są bezpieczne, o ile wykluczy się oczywiste przeciwwskazania tj. ciąża, nowotwory czy zażywane leki sterydowe i światłouczulające. W przypadku osób chorych na bielactwo, atopowe zapalenie skóry, czy astmę, zaleca się posiadanie zaświadczenia od lekarza w sprawie unormowanego stanu zdrowia pacjenta. Trwałe usuwanie nadmiernego owłosienie na poziomie 80 – 90 % umożliwia nowy laser lightsheer – cena zabiegu na najmniejszą okolicę zaczyna się od już od 50 zł. Inwestycja się opłaca, ze względu na spektakularne efekty. Po zakończonej serii i przy braku przeciwwskazań, klient ma gwarancję, że włos, który został raz uszkodzony, już nam nie odrośnie. Przy dużym problemie, i przy stwierdzonych zaburzeniach hormonalnych, rekomenduje się przeprowadzanie zabiegów przypominających średnio co 12 – 24 miesiące, w celu podtrzymania efektów.

Osoby chorują na hirsutyzm, powinny poddać się epilacji jak najszybciej. Kompleks mocnego zarostu u kobiet jest szczególnie widoczny, a zabieg przy użyciu sprawdzonego i certyfikowanego urządzenia pozwoli na usunięcie niechcianego owłosienia, raz na zawsze. Odczuwalność zabiegowa niestety jest, ale ze względu na czas trwania zabiegu, spokojnie można przetrwać umówioną wizytę bez znieczulenia. Przy widocznych wskazaniach, warto wybrać pioniera, wśród depilacji laserowej. Lightsheer jest laserem medycznym z potwierdzonymi efektami zabiegowymi.