Najtańsze plastikowe klamry

Wieczorowa klasyka, rockowy pazur lub niezmiennie modne wzory zwierzęce. Pasek może być ozdobą sukienki, bluzki, spodni płaszcza, a nawet marynarki. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem paska jest zazwyczaj klamra, która pełni dwojaką funkcję. Po pierwsze zabezpiecza pasek przed rozpięciem, a po drugie zdobi go i nadaje mu charakter.

Do czego użyć plastikowej klamry?

tanie plastikowe klamryW sklepie z pasmanterią znajdziesz klamry krawieckie metalowe i klamry plastikowe do pasków w różnych rozmiarach i kolorach. Proponowane klamerki ozdobne i sprzączki do męskich pasków, jak i klamerki damskie. Na wielu stronach internetowych znajdziesz klamry w tradycyjnych kolorach jak: srebrny, złoty, czarny i biały, ale także imitujące kamienie szlachetne, masę perłową oraz wysadzane dżetami. Bardzo oryginalnym rozwiązaniem są tanie plastikowe klamry. Istnieją również klamry wykonane z kokosa. Każda klamra jest inna, bo zrobiona z naturalnych materiałów tworzy niepowtarzalny wzór. Taki dodatek będzie pasował do prostego czarnego paska, który podkreśli kolor i wzór klamry. Skompletowane  ze sobą przy torebce, pasku czy plecaku stworzą ciekawy zestaw. Do płaszcza lub kurtki pasować będą duże klamry o prostych wzorach wykonane z metalu lub plastiku. Zwykła duża klamerka ozdobna będzie dobrym rozwiązaniem do stroju codziennego, ale wystarczy w ciemnym klasycznym płaszczu zmienić pasek lub samą klamrę, na przykład na wysadzaną dżetami imitującymi kamienie szlachetne, a wierzchnie odzienie z codziennego zamieni się na wieczorowe. Klamerki ozdobne proponujemy w różnych rozmiarach i kolorach. Od delikatnych klamerek metalowych z subtelnymi wytłoczeniami, po duże, rzucające się w oczy z ozdobnymi kamieniami, świecącymi dżetami, w nietypowych kształtach. Jeżeli chcemy zakupić dobre cenowo klamry to warto rozejrzeć się wśród ofert na rynku, gdyż wiele zakładów pasmanteryjnych posiada konkurencyjne ceny. Z pewnością będziemy zadowoleni z zakupu plastikowych klamer, gdyż są one wielofunkcyjne i możemy wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada. Ten mały dodatek ożywi każdy strój i będzie wspaniale współgrał z każdą stylizacją.

Szyjąc torbę lub plecach możesz wykorzystać klamerki plastikowe tego samego rodzaju i koloru, ale różnych wielkości. W hurtowni krawieckiej oferowane są zestawy klamer tego samego typu, a także klamry metalizowane albo klamry z kokosa. To świetne rozwiązanie także przy tworzeniu kompletów typu: mama i córka, gdzie sukienka mamy i sukienka córki może mieć taki sam pasek, różniący się jedynie wielkością klamry.