Modelujące działanie masażu podciśnieniowego

Kobiety, które dążą do posiadania doskonałej sylwetki, często stosują różnego rodzaju diety odchudzające, aby skutecznie pozbyć się niepożądanych kilogramów. Regularna porcja ruchu w połączeniu z odpowiednim żywieniem, a także stosowaniem zabiegów, jakie oferowane są w gabinetach kosmetycznych, przynosi pożądane rezultaty i umożliwia paniom zrealizowanie swoich marzeń. W gabinetach kosmetycznych klientki mogą skorzystać z metod, które wspierają proces odchudzania i modelują ciało.

Wyszczuplające właściwości endermologii

modelująca endermologia - łódźJedną z bezinwazyjnych oraz wyjątkowo skutecznych technik, której celem jest ujędrnienie ciała, zlikwidowanie cellulitu oraz tkanki tłuszczowej jest endermologia. Specjalny masaż podciśnieniowy jest sposobem na modelowanie ciała. Wykorzystuje się do tego głowice, które sterowane są komputerowo. Metoda ta skutecznie usuwa cellulit, działa odchudzające, oczyszczająco. Zabieg ten przynosi doskonałe rezultaty, dlatego jest bardzo popularny. W wielu gabinetach oferowana jest modelująca endermologia – łódź jest miastem, gdzie panie mogą zdecydować się na tą metodę, by pozbyć się kompleksów. Efekty endermatologii to między innym poprawa przepływu krwi i limfy, a także skuteczne pozbycie się komórek tłuszczowych. Jest to doskonały sposób na to, by zredukować cellulit, a także niepożądaną tkankę tłuszczową. Metoda ta modeluje sylwetkę, sprawia, że panie wyglądają doskonale. Nadmierna tkanka tłuszczowa oraz cellulit są problemem wielu kobiet, powodują kompleksy, a także niezadowolenie ze swojego wyglądu. Doskonałym sposobem na modelowanie sylwetki bez użycia skalpela jest endermologia, dzięki której można uzyskać pożądane efekty. Zabieg ten stymuluje organizm do produkcji włókien kolagenowych, sprzyja odchudzaniu, modeluje sylwetkę, usuwa toksyny oraz przyśpiesza spalanie tłuszczu. Do zabiegu wykorzystuje się specjalną głowicę, na której znajdują się rolki oraz komora ssąca. Skóra masowana jest zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dociera do głębokich warstw skórki, w efekcie czego tkanka się regeneruje.

W sytuacji, kiedy zabieg wykonywany jest na ciele, konieczne jest założenie odpowiedniego kostiumu, którego zadaniem jest ochrona przed uszkodzeniami. Metoda ta skutecznie spala tkankę tłuszczową, pozbywa się cellulitu, a także odmładza skórę. Komórki zostają bowiem pobudzone do produkcji kolagenu, dlatego zabieg ten działa odmładzająco. Metoda często jest wykorzystywana także w leczeniu dolegliwości bólowych, które dotyczą pleców i mięśni, a także uszkodzeń ścięgien. Likwiduje obrzęki, sprawia, że skóra wygląda doskonale.