Kod
radia

Rozgłośnia dźwięków

Odkryj pasję radia i podążaj za ulubionymi melodiami

Radio

Ciekawostki

Oferuje słuchaczom szeroki wybór treści, takich jak muzyka, wiadomości, wywiady, programy tematyczne, audycje rozrywkowe i wiele innych.

Radiostacja jest miejscem promocji lokalnych artystów, informacji społecznych oraz ważnych wydarzeń kulturalnych i społecznych.

Wywiady

Podcasty

na czasie

Współpraca

Organizowanie konkursów, quizów, transmisji na żywo z imprez, interakcję z słuchaczami za pośrednictwem telefonów, SMS-ów, mediów społecznościowych itp.

Opinie słuchaczy:

Anna

"Dzięki tej stacji czuję się bardziej związany ze swoim regionem. Cenię również ich zaangażowanie w promocję lokalnych artystów, wydarzeń społecznych i ważnych informacji dla społeczności."

Paweł

"Jestem pod wrażeniem różnorodności programów radiowych. Właśnie dzięki nim mogę odkrywać nową muzykę, poznawać interesujące historie i słuchać inspirujących rozmów. Radio dostarcza mi nie tylko rozrywki, ale też edukacji i inspiracji"

Justyna

"Towarzyszy mi podczas codziennych podróży do pracy. Uwielbiam różnorodność programów i dobrze dobraną muzykę. Dzięki temu radiu czuję się zawsze dobrze rozrywany i na bieżąco z najświeższymi informacjami."

Polecane artykuły:

miod-naturalny-uznany-sklep.jpg

Miód o niepowtarzalnym smaku

Miód jest jednym z najstarszych i najbardziej cenionych produktów spożywczych na świecie. Od wieków jest doceniany zarówno ze względu na swoje wyjątkowe właściwości zdrowotne, jak i doskonały smak. Jednak z powodu rosnącego zainteresowania żywnością naturalną i ekologiczną, wybór wysokiej jakości…
drewniane-drzwi-zewnetrzne-do-budynku-wielorodzinnego.jpg

Czy drzwi do domu mogą być drewniane?

Jakie drzwi zewnętrzne będą najlepsze do budynku mieszkalnego? W przypadku drzwi zewnętrznych liczy się kilka parametrów, m.in.: trwałość, izolacyjność cieplna, bezpieczeństwo, akustyka. Ważne jest też wzornictwo, dopasowane do architektury budynku.…
zmiekczajacy-filtr-do-wody.jpg

Praktyczne właściwości filtrów do wody

Zainteresowanie różnymi nowoczesnymi rozwiązaniami jest o tyle korzystne, że dopiero pod warunkiem zdobycia adekwatnej wiedzy teoretycznej można takie rozwiązania dopasować do własnych potrzeb. Oczywiście w odniesieniu jeszcze do zmiękczających filtrów…

Kontakt

Telefon

575 937 993

e-mail:

kodradia@gmail.com

Adres:

Warszawa 00-222
ul. Piotrowska 34a

Copyright © 2023