Laser diodowy najlepszy na rynku

Wrastające włoski, ciągłe stany zapalne oraz zacięcia od maszynek to już przeszłość. Depilator i woski to nie do końca najlepsze rozwiązanie. Od kilku lat pionierem w walce z niechcianym owłosieniem stała się laser diodowy. Depilacja laserowa to luksus dla wielu osób, które mają problem z nadmiernym owłosieniem. Już po pierwszym zabiegu efekty są widoczne, a skóra mniej podrażniona.

Popularne wynajmy laserów Lightsheer w Twoim salonie

popularny wynajem lasera lightsheerWarto wprowadzić nową usługę do swojego salonu. Jeżeli jeszcze gabinety tego nie zrobiły, w krótkiej przyszłości rozważą taką ewentualność. Wygodny i popularny wynajem lasera Lightsheer jest najlepszym urządzeniem na rynku. Jego oryginalna i opatentowana technologia pozwalają pracować na wysokich parametrach bez efektów oparzeniowych. Jedynie odczuwa się lekki dyskomfort, który zaraz po zabiegu mija. Obsługa może zaproponować mrożone okłady, które szybko uśmierzą ewentualny ból. Maści znieczulających się już nie stosuje ponieważ zatykają pory skórne i w związku z tym efekty po zabiegowe mogą być gorsze. Nie ma sensu też stosować znieczulenia miejscowego na zabieg, który może trwać kilka minut. Klienci obserwują, że średnio po każdym zabiegu ilość ubytku owłosienia jest znacząca. Specjaliści zalecają wykonanie pełnej serii terapeutycznej, która wynosi od 6 do 8 zabiegów. Częstotliwość spotkań umawiana jest indywidualnie, ale najczęściej kolejne wizyty planuje się co 6 tygodni. W tym czasie włosy, które zostały uszkodzone wypadną. Warto dodać, że raz usunięty włos już nie odrośnie ponieważ macierz włosa został trwale wypalony. Dla osób cierpiących na hirsutyzm, szanse na pozbycie się owłosienie również są wysokie. Ważna jest tylko systematyczność i wytrwałość. Na pełną terapię należy przygotować się na pełen rok zabiegów. Warto wyzwanie podjąć bo gładka i jedwabista skóra może zostać już z nami na zawsze.

Mężczyźni najczęściej decydują się na usunięcie włosów z pleców, klatki piersiowej oraz z brzucha. Kobiety zaś, wolą usunąć włosy z bikini i pach. Często decydują się również na łydki lub całe nogi. Aby depilacja laserowa była bezpieczna, należy przed zabiegiem (około 4 tygodni) się nie opalać. Tak samo jak po wykonanym zabiegu. Sauna, basen z chlorowaną wodą oraz kosmetyki na bazie alkoholu również nie są wskazana w pierwszych dniach od wykonanego zabiegu. Osoby, które planują wizytę w najbliższym czasie powinny wykluczyć usuwanie owłosienia depilatorem, woskiem oraz pęsetą. Włos musi mieć korzeń aby laser mógł go uszkodzić.