Kto w Krakowie zajmie się pomiarami elektrycznymi?

Jakiś czas temu zauważyłam problemy z prądem w moim mieszkaniu. Bywało, że światło nagle samoistnie gasło, a później samo się włączało. W innych sytuacjach z kolei spadało napięcie, co powodowało między innymi problem z ładowaniem się telefonów w nocy. Nie miałam pojęcia od czego to zależy, wzywaniu po kolei elektrycy również bezradnie rozkładali ręce, dopóty, dopóki któryś z nich nie zaproponował mi, abyśmy przeprowadzili pomiary elektryczne w naszym mieszkaniu. Uznałam, że musimy tego spróbować, ponieważ nie miałam już siły na te problemy ze światłem.

Zleciliśmy wykonanie niezbędnych pomiarów elektrycznych

niezbędne pomiary elektryczne w krakowieDoszliśmy z narzeczonym do wniosku, że musimy znaleźć kogoś kto zajmie się tym w sposób w pełni profesjonalny i fachowy. Wcześniej przeczytaliśmy na pewnej stronie internetowej, że takie pomiary mogą być wykonywane tylko przez osobę, która posiada odpowiednie certyfikaty do wystawienia dokumentów po wykonaniu pomiarów. Aby mieć pewność, że zatrudniamy odpowiedzialną i w pełni wykwalifikowaną osobę, zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy energetycznej. Znaleźliśmy jedną taką krakowską firmę, która oferowała swoim klientom między innymi: niezbędne pomiary elektryczne w krakowie. Mieli oni bardzo pozytywne opinie od swoich poprzednich klientów, którzy rekomendowali tą firmę jako niezwykle profesjonalną i rzetelną. Pracowali tam podobno tylko i wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani elektrycy, którzy posiadali odpowiednie umiejętności do wykonywania pomiarów elektrycznych i audytów. Ważne było dla nas również to, że mieli oni bardzo szybkie terminy i niskie, przystępne, jedne z najlepszych w Krakowie ceny za usługi. Narzeczony zadzwonił tam jeszcze tego samego dnia i umówił elektryka na wizytę. Przybył on punktualnie w umówionym dniu i od razu zabrał się za wykonywanie niezbędnych pomiarów. W ramach pomiarów sprawdził on stan bezpieczników, napięcie w gniazdkach oraz całe okablowanie i inne niezbędne elementy i sprzęty w rozdzielni. Już wkrótce dostaliśmy informacje o tym, co jest nie tak.

Teraz już wiedziałam, dlatego mam tak duże problemy z instalacją elektryczną w moim mieszkaniu. Na szczęście usterka nie była duża, chociaż dobrze się ukryła, dlatego poprzedni elektrycy, którzy działali „na oko” nie umieli jej znaleźć. Po jej wyeliminowaniu nie miałam już problemów z prądem, natomiast ja przekonałam się, że warto regularnie wykonywać pomiary elektryczne, ponieważ można dzięki temu uniknąć większych usterek, które ostatecznie mogą być bardzo kosztowne w naprawie.