Korzystanie z dobrej opieki inforamtycznej

Mam dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Zajmujemy się logistyka i transportem. Aby móc dobrze wykonywać swoją pracę i by moi pracownicy mogli to robić, to musimy wszyscy pracować na dobrych programach komputerowych. Musimy mieć też świetny system operacyjny w komputerach, który będzie chodził szybko i sprawnie. Nie możemy sobie pozwolić na przestój w pracy z powodu jakiś problemów technicznych lub nie działania systemu informatycznego.

Dobra usługa informatyczna

opieka informatyczna warszawaSkoro musimy mieć sprawny system informatyczny i komputery, to z jednej strony mogłabym zatrudnić informatyka do swojej firmy na stałe. Ale z drugiej strony pomyślałam sobie, że skoro na rynku działa tyle firm informatycznych to czemu mam nie skorzystać z ich oferty i mieć takiego informatyka doraźnie, wtedy kiedy będę go potrzebować. I tak też zrobiłam, rozeznałam się w dostępnych ofertach takich firm i wybrałam według mnie najlepszą ofertę. Teraz mamy na stale opiekę informatyczną od tej firmy. Dyspozycyjność informatyka tej firmy to nic innego jak nasza opieka informatyczna warszawa jest miejscem, gdzie zapewne wiele firm korzysta z takich usług. Jeśli będziemy mieć jakiś problem, to dzwonimy do tej firmy i od razu przysyłają nam informatyka, by wszystko zrobił. Opieka ta będzie też polegać na tym, że oni będą pilnować czy mamy ważne programy, czy trzeba zrobić jakieś aktualizację i wiele innych rzeczy. Myślę, że jest to wiele lepsze rozwiązanie, niż jakbym miała zatrudnić pracownika na stałe. Oczywiście tutaj będziemy dostawać faktury miesięczne, ale na niewielkie kwoty i ewentualnie na wyższą jeśli będzie coś konkretnego do zrobienia. Czasami bywa tak, że nie mając stałej opieki informatycznej, chcemy skorzystać z usług zewnętrznego informatyka i usłyszymy na przykład, że on nie ma teraz czasu, albo zrobi to za parę dni itp. A tutaj mamy gwarancję, że informatyk zajmie się naszym problemem od razu po zgłoszeniu sprawy. Dlatego warto mieć opiekę informatyczną. Teraz mogę pracować w spokoju, wiedząc, że nawet jak coś się przytrafi to, to szybko zostanie to rozwiązane. Sprawdziłam jak to działa i póki co jest rewelacyjnie. Nasz informatyk sprawnie wykonuje powierzone zadania.

Jeśli firmy nie stać na zatrudnienie informatyka, gdzie będzie trzeba wypłacać mu stałe wynagrodzenie co miesiąc, to warto zastanowić się nad stałą współpracą z zewnętrzna firmą, która może zaoferować nam stałą opiekę informatyczną. o miesiąc będziemy płacić drobne kwoty, a jeśli coś będzie trzeba zrobić, to trochę więcej. Ale i tak wyjdzie taniej niż jakbym miała zatrudnić pracownika.