Klienci korzystali ze strony kupując meble

Pracuję w sklepie meblowym już od wielu lat. Moja szefowa krótkim czasie bardzo rozwinęła swój sklep. Miała to szczęście, że sklep meblowy znajdował się w dobrej lokalizacji. Na początku miała małe pomieszczenie, było w nim kilkanaście mebli tapicerowanych ale z czasem kiedy widziała, że zainteresowanie ze strony klientów jest spore dokupiła lokal i teraz mogłyśmy sprzedawać jeszcze więcej rzeczy dobrej jakości. Nasz sklep współpracował z wieloma producentami, docenianymi przez klientów. Zależało nam żeby sprzedawane przez nas rzeczy były trwałe i solidne.

Strona internetowa była łatwa w obsłudze

meble tapicerowane sklep internetowyChciałyśmy zapewnić konkurencyjne ceny, żeby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Ja jakiś czas temu zaproponowałam mojej szefowej aby zainwestowała w stronę internetową. W dzisiejszych czasach zakupy przez Internet to podstawa. Wiele osób młodych i coraz starszych zaczynało korzystać z tej opcji. W naszym mieście jest spora konkurencja jeśli chodzi o meble tapicerowane ale z tego co widziałam nikt nie oferuje sprzedaży internetowej. Uważałam, że meble tapicerowane sklep internetowy będzie strzałem w dziesiątkę. Szefowa się zgodziła i poprosiła, żebym się tym zajęła i dopilnowała wszystkiego. Miałam zgodę na każdą kwotę ale nie chciałam przesadzać z budżetem. Udało mi się z polecenia trafić do dobrego programisty, który zaprojektował nam stronę firmową naszego sklepu. Postanowiłam wszystko przygotować i kiedy strona będzie działać pokazać ją szefowej. Sama nie spodziewałam się tak fajnego efektu. Strona internetowa naszego sklepu była bardzo łatwa w obsłudze. Była intuicyjna więc każdy klient byłam pewna, że sobie z nią poradzi. Wszystkie meble tapicerowane, które znalazły się na stronie internetowej były dostępne od ręki. Udało mi się także podpisać w międzyczasie dobrą umowę z firmą kurierską, która będzie świadczyła nam usługi transportowe. Firma kurierska zapewniła nam niskie ceny za sam transport a także możliwość wniesienia mebli do klienta za dodatkową opłatą. Wiedziałam, ze strona internetowa spodoba się zarówno szefowej jak i naszym klientom.

Już nie mogłam się doczekać aż wszyscy ją zobaczą i powiedzą co o niej sądzą. Postanowiłam wydrukować ulotki z informacją, że ruszamy ze sprzedażą internetową. Ta informacja musiała dotrzeć do naszych klientów żebyśmy mogły cieszyć się ze zwiększonej sprzedaży. Nasi klienci będąc na naszej stronie internetowej mogli zapoznać się ze wszystkimi szczegółami odnoście mebli tapicerowanych. Były zamieszczone dokładne zdjęcia a także wszystkie niezbędne wymiary i informacje o wykorzystanych materiałach.