Każdy dzień zaczynam od kawy z ekspresu

Na pewno wiele osób ma dokładnie tak samo jak ja. Nie wyjdę rano z domu dopóki nie napiję się mojej ulubionej kawy z ekspresu. Wiecie jak to jest, kiedy mózg potrzebuje bodźca do działania a zaczerpnąć może go jedynie z filiżanki z małą czarną. Ja w każdym razie właśnie tak mam. Po przebudzeniu się i skorzystaniu z porannej toalety robię sobie śniadanie a potem jeszcze lunatykując naciskam przycisk na moim domowym ekspresie. Drugą kawę piję już w biurze, ale ta pierwsza właśnie jest najważniejsza.

Co dwa miesiące zawożę ekspres do serwisu

delonghi fachowy serwisMój każdy dzień zaczyna się od filiżanki ulubionej kawy, ale podobnie ma moja żona, która też musi rano wypić przygotowaną w naszym ekspresie naszą ulubioną kawę. Mnie się śpieszy trochę bardziej, bo zaczynam pracę wcześniej, więc mam przywilej korzystania z urządzenia. Raz na dwa miesiące muszę oddać ekspres do dokładnego wyczyszczenia. Sam myję go praktycznie codziennie, ale polega to na tym, że rozkładam go na podstawowe części i wkładam je do zmywarki. Natomiast nie na tym polega dokładne czyszczenie ekspresu Delonghi fachowy serwis robi to właśnie tak jak powinno się tą czynność wykonywać. Takie dokładne czyszczenie trzeba przeprowadzić z taką mniej więcej częstotliwością, czyli raz na około dwa do trzech miesięcy. I dlatego właśnie co dwa miesiące zawożę swój ekspres do fachowego serwisu. Jestem w tym serwisie tak umówiony, że po wypiciu porannej kawy przez pracą pakuję urządzenie do kartonu i je do nich zawożę. Gdy wracam z pracy około siedemnastej odbieram od nich wyczyszczony i gotowy do uruchomienia ekspres. W ten sposób nie dopuszczam do sytuacji, w której w jakiś dzień nie mógłbym napić się mojej ulubionej kawy. Dobrze, że znalazłem taki dobry serwis niedaleko domu, bo w sumie mam ich po drodze do pracy. Dla mnie bardo ważne jest to, żeby odpowiednio dbać o ekspres, bo dzięki temu będzie nam służył przez wiele lat. Stosuję się do wszystkich zaleceń producenta i dlatego właśnie co dwa miesiące zawożę swój ekspres do serwisu.

Naszą domową kawiarnię kupiliśmy z żoną kilka lat temu. Ekspres Delonghi to jedno z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku. Swoje kosztował i dlatego właśnie codziennie myję go w częściach w zmywarce a raz na dwa miesiące zawożę do fachowego czyszczenia. Za pierwszym razem próbowałem sam rozłożyć ekspres na części pierwsze, ale jak go rozłożyłem to już nie umiałem go poskładać. I od tej pory korzystam właśnie z usług serwisu, który mi wtedy pomógł i poskładał rozebrany przeze mnie ekspres.