Kabura na prezent dla chłopaka

Mój chłopak jest wielkim fanem survivalu. Jak tylko robi się cieplej to wybywa na tripy po różnych puszczach i lasach. Ogólnie nie przeszkadza mi to pod warunkiem, że znajduje przy tym wszystkim również czas dla mnie. Ja niestety nie jestem typem wędrownika. Moim ulubionym zajęciem podczas wolnego jest rozłożenie leżaka na słoneczku i czytanie jakiejś fajnej książki. Raz dałam się namówić na taką wędrówkę i niestety nie wspominam jej dobrze. Wróciłam podrapana przez gałęzie i pogryziona przez jakieś komary i inne robaki.  

Przydatny prezent dla fana survivalu

solidna kaburaNiedługo mój chłopak będzie obchodził urodziny. Od dłuższego czasu główkuję co też mogłabym mu kupić. Postanowiłam, że może podpytam co mu się przyda, ponieważ nie chcę kupić czegoś co zaraz zostanie rzucone w kąt. I w sumie dobrze, że zapytałam, ponieważ na to co usłyszałam bym nie wpadła. Okazuje się, że mojemu chłopakowi przydałaby się nowa, solidna kabura. Tak… Ja również nie uwierzyłam jak to usłyszałam, myślałam, że mój chłopak mnie wkręca. Ale nie… To jest bardzo poważna sprawa. Okazuje się, że mój facet ma małą broń, której zadaniem jestem odstraszanie dzikich zwierząt za pomocą huku. Nie jest to prawdziwy pistolet, ale tak wygląda i jest rzeczywiście noszony w kaburze. Niestety na kaburach się nie znam, więc razem wybraliśmy się do sklepu, który ma tego rodzaju sprzęt, żeby mój chłopak mógł sobie dopasować odpowiedni model. Nigdy jeszcze nie byłam w takim sklepie. Uważam, że znajduję się tutaj bardzo dużo różnych dziwnych rzeczy. Jednak przynajmniej już mam pojęcie jak wygląda od środka taki militarny sklep. Oczywiście znajduje się tu wiele modeli takich solidnych kabur. Są one dostosowane do różnych rodzai broni. Chłopak wyjaśnił o co mu dokładnie chodzi, wziął nawet ze sobą ten pistolet hukowy, żeby móc dopasować kaburę do broni. Jak facet, który go obsługiwał pokazywał mu poszczególne modele to widziałam, że aż mu się oczy świeciły. Ogólnie myślę, że on by z tego sklepu z militariami wyszedł z połową tego co mają do zaoferowania. 

Na szczęście udało nam się znaleźć odpowiadającą kaburę w tym pierwszym sklepie. Już się zastanawiałam, czy nie będziemy musieli przypadkiem szukać czegoś innego, ponieważ pistolet hukowy źle się układał w większości z tych kabur. Na szczęście znalazła się solidna kabura, która się idealnie dopasowała, a poza tym odpowiadała mojemu chłopakowi pod względem koloru i kształtu. W sumie cieszę się, że mam to już za sobą. Cieszę się, że mój chłopak dostanie w prezencie to co mu się przyda.