Jak działa stacjonarny vaporizer?

 

Dylemat dotyczący tego, na jakie urządzenie do waporyzacji postawić, dotyczy chyba każdego, kto chce je nabyć. Albowiem możemy wybierać pomiędzy waporyzatorami stacjonarnymi i przenośnymi, a to który z nich jest bardziej wart naszej uwagi, jest kwestią indywidualnych preferencji, ale zasobność portfela pozostaje równie ważnym zagadnieniem. 

Stacjonarne waporyzatory Volcano

vaporizer volcano stacjonarnyWiele osób stawia na vaporizery przenośne, z racji tego, że dają znacznie większą swobodę korzystania, dzięki czemu można zaciągnąć się parą podczas spaceru, przerwy w pracy, czy też w drodze na uczelnię. Ale swoboda korzystania to tak naprawdę jedyna ich zaleta. Bowiem jeżeli zaczniemy analizować i porównywać parametry urządzeń stacjonarnych i przenośnych, to zrozumiemy, że dzieli je przepaść. Wszak stacjonarne vaporizery są urządzeniami, które działają wyłącznie na prąd, w związku z czym generują dużo więcej mocy, a zioła, lekarstwa, czy też olejki są odparowywane znacznie efektywniej i szybciej, niż w vaporizerach przenośnych. Mankamentem przenośnych urządzeń są także ich baterie, albowiem starczają one, w najlepszym przypadku, na około 6-8 godzin. Tymczasem w stacjonarnym Volcano, nie jesteśmy od nich uzależnieni, a zagrozić jego działaniu może, co najwyżej, awaria prądu. Zaletą vaporizerów stacjonarnych jest także fakt, że generują znacznie więcej pary o wysokiej gęstości, co w przypadku urządzeń przenośnych jest raczej trudne do osiągnięcia, a nawet jeśli, to takie waporyzatory kosztują prawie 1500 złotych. Tymczasem vaporizer Volcano stacjonarny kosztuje, w podstawowej wersji, około 1200-1300 złotych. Nie podlega dyskusji, że urządzenia stacjonarne są nie tylko bardziej wydajne i szybsze od swoich przenośnych odpowiedników, ale przede wszystkim dużo mniej awaryjne i znacznie rzadziej ulegające uszkodzeniom mechanicznym. Jeżeli chodzi o rozmiar Volcano, to jest on nieco wyższy i szerszy od młynka do kawy, natomiast znajdziemy modele droższe, ale maksymalnie zminiaturyzowane. Warto wiedzieć, że waporyzatory stacjonarne najlepiej kupować w sklepach online, albowiem mają one największy ich wybór oraz najbardziej rozsądne ceny.

Jeżeli chcemy kupić waporyzator, to najlepszym wyborem jest Volcano. Bowiem nie jest drogi, odparowuje susz niemal błyskawicznie, a efektywność urządzenia przewyższa 99% urządzeń przenośnych, które są na polskim rynku. Co prawda sprowadza to konieczność oddawania się waporyzacji wyłącznie w pomieszczeniach zamkniętych, ale dla większości z nas nie jest to przecież żaden problem, a często zaleta.