Gdzie kupić fatruchy foliowe?

Jestem właścicielem dużej restauracji. Kuchnia jest podzielona na różne sekcje. W związku z ostatnimi nowelizacjami prawa musiałem wdrożyć dodatkowe środki higieny. Dla moich kucharzy, którzy pracują z surowymi produktami takimi jak mięso czy ryby musiałem zakupić fartuchy jednorazowe. Do tej pory nie korzystałem z takich sprzętów, dlatego nie wiedziałem jaki wybrać i na co zwrócić uwagę. Musiałem się dowiedzieć jaki najlepiej wybrać, żeby były jak najlepsze i jak najbardziej higieniczne.

Zakupiłem fartuchy foliowe w rolkach

fartuch foliowy w rolceZadzwoniłem do znajomej, która zna się w takim temacie i zapytałem ją jakie są najlepsze fartuchy foliowe do takiej pracy. Bez zastanowienia odpowiedziała mi, że najlepsze są fartuch foliowy w rolce. Dowiedziałem się od niej, że takie fartuchy są bardzo trwałe i higieniczne. Najlepiej wybierać fartuchy wzmocnione od wewnątrz warstwą nieprzemakalną. Taka warstwa chroni ubrania pod fartuchem. Pod tym względem najlepsze są fartuchy wykonane z folii polietylenowej. Poleciła mi jeden sklep, gdzie można dostać duży wybór takich fartuchów. Udałem się tam i rzeczywiście mieli duży wybór takich jednorazowych fartuchów. Ostatecznie zdecydowałem się na fartuchy zakładane przez głowę i wiązane z tyłu na troki. W sklepie sprzedawczyni zapewniała mnie, że takie fartuchy są bardzo komfortowe i praktyczne w użyciu. Zakrywają całe ciało użytkownika, a przy tym nie krępują jego ruchów i pozwalają na swobodę. Zakup fartuchów foliowych w rolce jest bardzo ekonomiczny. Są one pakowane po kilkadziesiąt sztuk. Łatwo można je rozkręcać i odrywać jeden od drugiego. Poza tym dzięki takiemu sposobowi pakowania fartuchy nie zabierają zbyt wiele miejsca. Mogą się zmieścić nawet w szufladzie lub można zakupić specjalny podajnik na fartuchy. Jest to szczególnie polecane w miejscu, gdzie często następuje wymiana fartuchów. Dzięki temu wymiana następuje łatwo i szybko. Zachęcony przez sprzedawczynię zdecydowałem się na zakup tych fartuchów foliowych do mojej restauracji.

Z zakupionych fartuchów foliowych w rolce jestem bardzo zadowolony. Bardzo się cieszę, że udało mi się je dostać w tak niskiej, przystępnej cenie. Kolejną ich zaletą jest fakt, że są one bardzo łatwo dostępne i bez problemu można je dostać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepach internetowych. Moi pracownicy i kucharze również byli z nich bardzo zadowoleni. Twierdzili oni w rozmowach ze mną, że takie fartuchy są bardzo praktyczne i higieniczne i łatwo się im w nich pracuje. Dzięki temu łatwiej zachować czystość.