Eleganckie sukienki do pracy

Jeszcze do niedawna nie miałam potrzeby kupowania eleganckich sukienek i szczerze mówiąc też niezbyt za nimi przepadałam ponieważ nie wyglądały mi one na zbyt wygodne. Moje zdanie na ich temat zmieniło się parę miesięcy temu, kiedy nowe stanowisko w pracy wymagało ode mnie eleganckiego wyglądu, a ja testując coraz to nowsze ciuchy tego typu zakochałam się w końcu w sukienkach.

Wygodne sukienki z baskinką

modna granatowa sukienka z baskinkąJestem z tych kobiet, które na co dzień wolą raczej styl wygodny, czyli sportowy. Długie t shirty oraz wygodne leginsy to strój w którym chętnie chodzę i po domu i po mieście. Co prawda miałam w szafie dwie, może trzy maksymalnie sukienki, lecz one również były utrzymane w stylu sportowym i też bardzo rzadko je zakładałam, bo nie było ku temu jakieś specjalnej okazji. Generalnie stroniłam od eleganckiego ubioru, bo wychodziłam z założenia, że jest on po prostu nie wygodny. Zawsze, kiedy na egzaminy trzeba było w ten sposób się ubrać ja nie czułam się wówczas komfortowo. Dziś wiem jednak, że wynikało to głównie z faktu źle dopasowanych ubrań. Kiedy dostałam awans w pracy i zaczął mnie obowiązywać elegancki dress code byłam niejako zmuszona do zakupu eleganckich ubrań. Pierwszą tego typu kreacją była modna granatowa sukienka z baskinką znaleziona w internetowym sklepie, która jako pierwsza bardzo mi się spodobała. Ujęło mnie w niej to, że ta niewinna falbanka dodawała elegancki całemu stroju, a jednocześnie było w niej coś kobiecego, ale też dziewczęcego. Sukienka, którą znalazłam miała długość do kolana i była dosyć obcisła. Świetnie jednak się nadawała do biurowego outfitu, więc postanowiłam ją od razu zakupić. Kiedy pierwszy raz przymierzyłam sukienkę byłam bardzo zdziwiona, ale i pozytywnie zaskoczona bowiem kreacja wykonana została z elastycznego materiału, który w żaden sposób nie krępował moich ruchów. Sukienka nigdzie nie uwierała i była wygodna tak bardzo, jakby stanowiła moją drugą skórę. Wygodnie mi się w niej chodziło i siedziało, mogłabym rzec, że pod względem komfortu noszenia nie odstawała niczym od sportowych sukienek. Dlatego zdecydowałam, że zakupię jeszcze kilka innych podobnych kreacji, które doskonale będą nadawały się do pracy.

W mojej pracy spędzam sporo czasu przed komputerem, ale też jeżdżę do klientów oraz biegam za sprawami po biurze dlatego tak ważnym było dla mnie to, aby kreacja do pracy była jak najbardziej wygodna. Sukienka okazała się strzałem w dziesiątkę pod tym względem ponieważ ani razu nie poczułam się w niej niekomfortowo. Co ciekawe przez wzgląd na materiał sukienka nie wymagała też prasowania i to kolejny, bardzo ważny plus.