Ekskluzywny basen w hotelu

Osoby, które decydują się na projekt i budowę basenu z pewnością nie będą chciały na nim oszczędzać, zatem będą wybierali najlepsze opcje zarówno jeśli chodzi o projekt, jak i wykonanie. Basen mus spełniać w pełni ich wymagania, prezentować się luksusowo, być solidny i posłużyć na długie lata.

Jaki powinien być ekskluzywny basen w hotelu?

specjalistyczna produkcja basenów ekskluzywnychHotele to miejsca, w których budowane są luksusowe baseny oraz SPA. Klienci, którzy decydują się na dany hotel często przy wyborze kierują się faktem, że hotel posiada basen. Hotelowe baseny zazwyczaj służą gościom do relaksu, są miejscem, w którym wyciszają się i spędzają czas po ciężkim, często zapracowanym dniu. Nie ma tutaj miejsca na hałas, głośną muzykę oraz mocne oświetlenie. Basen musi być miejscem spokojnym, ze stonowanym oświetleniem z cichą, relaksacyjną muzyką. Raczej mało kto korzysta z hotelowych basenów w sposób sportowy i wykonuje tam intensywne ćwiczenia pływackie. Zatem basen dostosowany jest do większości gości, czyli staje się miejscem relaksu. Specjalistyczna produkcja basenów ekskluzywnych jest dziedziną trudną oraz wymagającą. Klienci, którzy decydują się na wykonanie basenu w swoim hotelu są wymagający i nie interesują ich półśrodki. Specjalnie wyszkolony personel wykonuje projekt wedle wytycznych klienta, z zachowaniem wszelkich jego uwag. Basen tworzony jest z najwyższej klasy materiałów, które poza tym, że prezentują się niezwykle ekskluzywnie to są niezwykle odporne i trwałe. Ich wysoka odporność na środki chemiczne, bakterie czy grzyby sprawia, że basen będzie świetnie wyglądał przez wiele lat. Dzięki specjalnym filtrom, chlorowi czy aktywnemu tlenowi woda jest oczyszczana na bieżąco, aby była czysta i wolna od bakterii i grzybów. Niedopuszczalne jest, aby pojawiał się zapach pleśni. Basen musi spełniać wymogi najbardziej wymagających klientów hotelowych i cały czas powinien prezentować się idealnie. Oświetlenie basenowe powinno tworzyć niezapomniany klimat i sprawiać, że klienci będą chętnie spędzali tam czas. Wygląd basenu powinien na myśl przyciągać relaks i spokój. Powinno być urządzone w taki sposób, aby nie rozpraszać gości, tylko tworzyć harmonijną spójność i sprawiać, że łatwo będzie się tam odprężyć.

W basenach hotelowych dla dodatkowej dezynfekcji często stosuje się również zabieg ozonowania. Właścicielom hoteli bardzo zależy na bezpieczeństwie oraz komforcie gości, zatem dbają oni o to, aby woda oraz pomieszczenie, w którym jest basen były zawsze sterylnie czyste. Nie ma tutaj mowy o brzydkim zapachu czy widocznych śladach zacieków.