Dlaczego zdecydowałam się na depilację laserową?

Golenie ciała zawsze było dla mnie prawdziwą zmorą. Mam bardzo gęste włosy na głowie co niestety odnosi się także do innych partii ciała. Dlatego jakiś czas temu zaczęłam eksperymentować z różnymi metodami depilacji, aż wreszcie na rynku pojawiła się ta, która zapewnia najlepsze efekty ponieważ nie są one długotrwałe, a wieczne! 

Moja przygoda z depilacją laserową

depilacja laserowa - łódźZ natury posiadam bardzo gęste i ciemne włosy stąd golenie się maszynką zawsze bywało dla mnie bardzo nieprzyjemnym procesem ponieważ przykładowo goląc się rano, już wieczorem mogłam dostrzec odrastające włoski z kolei częste golenie się maszynką często podrażniało moją skórę sprawiając, że pojawiały się na niej paskudne krosty, zaczerwienienia, a nawet dochodziło do sytuacji w których moje włoski zaczynały wrastać. Nie wspominając już o tym, jak bardzo miałam tę skórę przesuszoną. Próbowałam innych metod z których mogłam skorzystać w domowym zaciszu, ale po jednym woskowaniu całkowicie z niego zrezygnowałam. Dla mnie ten ból był nie warty świeczki i już wolałam męczyć się z tradycyjną jednorazówką. Jednakże po latach odkryłam czym jest depilacja laserowa – Łódź była miastem w którym wówczas mieszkałam i to tam umówiłam się na pierwszy zabieg, choć w rzeczywistości oczywiście była to seria pojedynczych zabiegów ponieważ tylko w ten sposób można było wyeliminować problem z odrastającymi włoskami raz na zawsze. Jedynym minusem depilacji laserowej był oczywiście przymus zapuszczenia swoich własnych włosków, albowiem koniecznym jest usuwać je w ten sposób, kiedy te są w fazie wzrostu. Na szczęście na zabieg zdecydowałam się późną jesienią, więc ten początkowy problem automatycznie przestał jakkolwiek mi wadzić ponieważ jest to ta pora roku w której nie eksponujemy swojego ciała. To, co mnie niezmiernie ucieszyło to bardzo indywidualne podejście do klienta. Początkowo obawiałam się mimo wszystko o bolesność zabiegu, ale jak się okazało absolutnie nie było czego się bać ponieważ moc lasera oraz znieczulenie zostało dopasowane specjalnie pode mnie, aby zabieg był jak najbardziej komfortowy.

Pierwszej depilacji laserowej poddałam głównie nogi, których golenie zajmowało mi najwięcej czasu. Obecnie jednak zaczynam kolejny etap serii zabiegów tym razem na pachy. Tutaj również zastanawiałam się nad odczuciami w czasie zabiegu, skoro jest to znacznie wrażliwsze miejsce na ciele i po raz kolejny przekonałam się, że moje obawy pozostały tylko obawami, a ja już niedługo będę mogła cieszyć się idealnie gładkimi pachami, jak z reklamy.