Dlaczego tak lubimy lakiery hybrydowe?

Ostatnimi czasy lakiery hybrydowe zawładnęły rynkiem. Inne sposoby malowania paznokci choć również są praktykowane, zdecydowanie odeszły w cień. Dlaczego lakiery hybrydowe stały się takie popularne? I co im daje przewagę?

Manicure wykonany lakierami hybrydowymi

manicure hybrydowy PoznańTego typu lakiery są oczywiście droższe od standardowych. Jednak trwałość zwykłego lakieru tak naprawdę nie może równać się z tym, co do zaoferowania ma nam lakiery hybrydowy. Zwykły lakier ma to do siebie, że może nam zacząć odpryskiwać już kilka chwil po pomalowaniu paznokci. Poza tym bardzo szybko się ściera i niesamowicie długo zasycha. Lakiery hybrydowe natomiast utwardza się w lampie. Nie ma więc zagrożenia, że zaraz się do czegoś dotkniemy i zostanie nam brzydki ślad. Taki manicure również bardzo długo się utrzymuje. Tak naprawdę nawet kilka tygodni możemy nosić go na swoich paznokciach i nie zauważymy nawet najmniejszego ubytku. Wszystko wykonywane jest bardzo szybko, sprawnie i przy użyciu wielu nowoczesnych sprzętów. Tego typu manicure można wykonywać sobie samodzielnie w domu. Jednak warto stawiać na wygodę i chodzić na zrobienie tego typu paznokci do kosmetyczki. Dlaczego? Ona potrafi przede wszystkim wykonać je dobrze. Zna wszystkie etapy, wie jak przygotować płytkę paznokcia i jakie kroki wykonywać po kolei. Poza tym w takich gabinetach jest zawsze wszystko wykonywane bardzo sterylnie. Oczywiście każda kosmetyczka wciąż się uczy, dlatego może nam na paznokciach wykonać różnego rodzaju wzory, które dodatkowo będą je urozmaicać. Dziś oferuje nam przykładowo manicure hybrydowy Poznań. Jednak jest on na tyle popularny, że wykonuje się go nawet w małych miejscowościach. Nie na każdej płytce paznokcia taki lakier się jednak trzyma. Czasem płytka jest zbyt słaba i lakier od niej odchodzi. Są to jednak pojedyncze i stosunkowo rzadkie przypadki. Dlatego najlepiej jest na własnej skórze przekonać się, czy tego typu manicure jest dla nas. Dziś wiele salonów oferuje podstawową wersję manicure hybrydowego bez wykonywania różnorakich wzorów. Wówczas usługa jest o wiele tańsza i można sprawdzić, czy taki manicure jest trwały na naszych paznokciach. Każda z nas chce mieć piękne dłonie, a tego typu manicure potrafi nam to zagwarantować na dłuższy czas.

Obecnie manicure hybrydowy jest niezwykle popularny w Polsce. Ma wiele zalet i przede wszystkim niesamowicie długo się utrzymuje, nawet do trzech tygodni. Dlatego wiele kobiet ceni sobie jego wytrzymałość i to, co za pomocą takich lakierów można wyczarować na płytce paznokcia.