Darmowa przesyłka z kosmetykami

Która dziewczyna nie kocha kosmetyków. Nie każda dziewczyna oczywiście mocno się maluje, ale pojęcie kosmetyków właśnie często jest błędnie interpretowane. Dużo z nas myśli, że kosmetykami można się tylko pomalować a to nie prawdą. Istnieje duży wybór kosmetyków nawilżających, pielęgnujących i przeróżnych innych. I naprawdę każda z nas ma w domu chociaż jeden kosmetyk, którego ciągle używa.

Zamawianie kosmetyków z dostawą

darmowa dostawa kosmetykówJa osobiście bardzo lubię mieć w domu większy zapas kosmetyków. Więc w tym celu często poluje na różnego rodzaju promocje w różnych sklepach. Najczęściej promocje zdarzają się w sklepach internetowych więc staram się być ze wszystkim na bieżąco. Najlepsze są takie sklepy internetowe które w ofercie mają napisane, że jest darmowa dostawa kosmetyków. Wtedy nie trzeba dodatkowo wydawać pieniędzy na kuriera. Nie jest to bardzo duża oszczędność pieniędzy, lecz zawsze warto pamiętać, że ekonomicznie jest odkładać sobie takie małe sumy pieniędzy, bo zawsze się coś odłoży. Chociażby na więcej kosmetyków, których nigdy za wiele. Wracając do polowania na promocje, tak jak mówiłam niektóre sklepy oferują od razy darmową wysyłkę a niektóre mają ją zapewnioną od konkretnej kwoty zamówienia. Też jest to fajna opcja dlatego że jak już zamawiam kosmetyki to jest ich zawsze więcej dlatego że robię sobie zapasy. Dlatego bardzo często korzystam z darmowych dostaw i raczej nie miałam sytuacji, że musiałam zapłacić za dostawę kosmetyków. Oczywiście czasem jak skończy mi się jakiś kosmetyk to jakbym zamawiałam przez Internet to musiałabym zapłacić za dostawę. Ale wtedy robię po prostu inaczej. Po co mam płacić za paczkę, która będzie droższa niż sam kosmetyk, skoro mogę się po tą jedną rzecz do sklepu. Często w sklepach jest drożej, ale i tak po jedna czy dwie rzeczy można iść. Po prostu po przeliczeniu sobie wszystkiego mniejsze ilości można kupić w sklepach, bo jest to ekonomiczniejsze niż płacenie za przesyłkę. Ale jeśli przesyłka jest darmowa to moim zdaniem lepiej zamawiać przez Internet.

Przeważnie na taką przesyłkę ze sklepu internetowego czeka się dwa góra trzy dni robocze. Lecz wiadomo wszystko zależy po pierwsze od sklepu, po drugie od dnia w jaki się przesyłkę zamówi a po trzecie od godziny. Czasem najistotniejsza jest godzina, i często można się spotkać z powiadomieniami na stronie sklepu, że na przykład zamówienia złożone i opłacone do godziny 14:00 będzie zrealizowane jeszcze tego samego dnia. Fajne jest to, że sklepy o tym informują, bo można naprawdę zaplanować sobie zakupy i dużo pieniędzy zaoszczędzić.