Ciepłe bluzki z długim rękawem

Praktycznie przez cały nastoletni okres zimą nosiłam długie, grube i ciepłe swetry. Uważałam, że wyglądam w nich uroczo, a ponadto było mi w nich po prostu wygodnie. Od jakiegoś roku moje preferencje co do ubrań nieco się zmieniły i teraz zamiast luźnych swetrów, sukienek czy bluzek znacznie bardziej preferuję dopasowane ubrania do sylwetki, jak na przykład obcisłe bluzki z długimi rękawami.

Kobiece i modne longsleeve 

modny longsleeve damskiPrzez wiele lat wolałam nosić ubrania luźne, które uważałam wówczas za jedynie ubrania, jakie można nazwać naprawdę wygodnymi. Dlatego też moja szafa była zawsze przepełniona ogromnymi bluzami, prostymi sukienkami, legginsami, czy też swetrami oversize. Wtedy też wychodziłam z założenia, że wyglądam w tego typu ubraniach dziewczęco i kobieco. Wraz jednak z upływem lat mój styl zaczął ewoluować i tak od jakiegoś roku znacznie bardziej preferuję dopasowane ciuchy, które jak się okazało również mogą być niesamowicie wygodne. Wcześniej na przykład nie sądziłam, że w spodniach rurkach mogę czuć się w pełni komfortowo, ale wystarczyło poszukać dobrej jakości dżinsowych spodni, aby czuć się w nich niemal tak wygodnie, jak w dresach. Wszelkie luźne swetry i za duże bluzy zamieniłam na kobiece bluzki z długimi rękawami. Modny longsleeve damski można kupić praktycznie w każdym sklepie nawet w tych małych miastach, aczkolwiek ja wolę ich szukać w internecie ze względu na niższe ceny i większy wybór. Ostatnio na przykład udało mi się znaleźć taki longsleeve w białym kolorze, który swoją fakturą nieco przypominał sweter, a w dodatku na dekolcie posiadał coś w rodzaju wiązania, jakie można spotkać w gorsetach. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim stylem tych bluzek, a w sklepach online występują one w naprawdę najróżniejszych wariantach. Jak się okazało zakupiony przeze mnie biały longsleeve rewelacyjnie pasował do czarnych dżinsów z wysokim stanem, a dzięki temu, że przylegał do ciała świetnie chronił jesienią nerki przed chłodem.

Bardzo polubiłam ten typ bluzek głównie ze względu na ich unikatowość oraz wygodę w noszeniu. Nawet te bardziej eleganckie odsłony bluzek z długim rękawem, które można ubrać do pracy, są tak wygodne, że można odnieść wrażenie, jakby siedziało się w biurze w ubraniu, jakie zazwyczaj nosimy po domu. Bluzki te są rewelacyjne na chłodniejsze dni zwłaszcza, gdy mówimy o tych dopasowanych wariantach. W takich bluzkach zresztą bardzo wygodnie się śpi, więc mogą służyć nam nie tylko jako ubranie na zewnątrz, ale także jako ciepła piżamka.