Cegła czerwona i biała

Od jakiegoś czasu można zaobserwować tendencje wśród szczególnie młodych klientów sklepów budowlanych zainteresowania cegła Dekoracyjna. Może to być prawdziwa naturalna cegła wykonana ze stali magmowej, która pochodzi z rozbiórki przedwojennego domu. Jednak możemy również kupić trochę inny zamiennik takiej cegły. Mianowicie chodzi o płytki, które do złudzenia przypominają naturalna i prawdziwa cegła rozbiórkowa. Takie możemy zamontować praktycznie w każdym pomieszczeniu w naszym mieszkaniu, chociaż najczęściej jest ona zakładana w salonie na ścianie głównej.

Czerwona i biała cegła na ścianie

ozdobna biała cegła z fugąChyba najbardziej popularną cegła jeśli chodzi o dekoracje pomieszczeń jest cegła czerwona oraz biała. Taka ozdobna biała cegła z fugą najczęściej zamawiana jest do kuchni. Już podczas tworzenia projektu własnej nowej kuchni uwzględniamy właśnie białą cegła na ścianie. Jest to bardzo nowoczesny oraz awangardowy styl jeśli chodzi o dekoracje kuchenne. Bardzo znany i lubiany biura projektowe bardzo polecają właśnie białą ścianę Kuchenna wykonaną z cegieł. Jeśli nie są to naturalne prawdziwe cegły można je zastąpić kafelkami. Te bardzo przypominają najlepszą cegłę. Możemy je kupić w każdym sklepie z artykułami budowlanymi lub w Internecie prosto od producenta. Właśnie w sprzedaży internetowej zazwyczaj możemy starać się o lepszą cenę i promocje np. na Hugon. Do białych kafli, które imitują cegłę najlepsze będzie biała lub jasnoszara Fuga. Tylko wtedy efekt będzie naturalnej pięknej cegły. Oczywiście Biała cegła nadaje się także do salonu, w którym mamy tylko telewizor, duży stół jadalniany oraz nic więcej. Wtedy całość wygląda bardzo surowo i minimalistycznie, ale o to oczywiście chodzi. W stylu skandynawskim właśnie spotykamy ściany zrobione z białej cegły lub cegły czerwonej. Wszelkie go rodzaju dodatki typu Fuga również możemy znaleźć w sklepach budowlanych. Tam Fachowiec pomoże nam dobrać oraz wyliczyć ile cegły potrzebujemy na konkretny wymiar ściany. Pamiętajmy że taka cegła najlepiej wygląda tylko na jednej ścianie z czterech możliwych.

Każdy kto chce mieć nowoczesne i stylowe mieszkanie powinien mieć na przynajmniej jednej ścianie piękną białą lub czerwoną cegłę. Takie minimalistyczne lecz bardzo nowoczesne dodatki nadają charakter każdemu wnętrzu. Im bardziej Nierówna cegła tym efekt jest lepszy. Ponadto należy pamiętać o kolorze fugi, która nie może bardzo odznaczać się od koloru cegły. Dlatego do białych wybieraj my zawsze białą Fuge lub ewentualnie jasnoszarą. Cena za paczkę takich białych cegieł to koszt około 300 zł.