Budowa wieżowca we Włocławku

 

Moja firma budowlana zajmowała się wieloma projektami, podczas których wznosiliśmy wiele budynków. Do każdego zawsze staramy się podchodzić profesjonalnie i rzetelnie wykonywać obowiązki z tym związane. Obiekty te były różnego rodzaju przeznaczenia, zarówno mieszkalnego jak i użytku publicznego handlowego. Nie ograniczaliśmy się też terytorialnie, byliśmy na placu budów w wielu miejscowościach, nawet kilkaset kilometrów od siedziby firmy.

Pomoc firmy z transportem HDS

profesjonalny transport hds we włocławkuKolejnym zleceniem, jakie moje przedsiębiorstwo podjęło, była budowa wieżowca ośmiopiętrowego we Włocławku. Obiekt miał być biurowcem dla wielu lokalnych firm, w których pracowałoby mnóstwo osób. Wydawał mi się interesującym przedsięwzięciem z uwagi na nasze doświadczenie we wznoszeniu tego typu budynków oraz renomę, jaką moglibyśmy zyskać dzięki niemu, ponieważ architektura bloku była bardzo nowoczesna. Po entuzjazmie wynikającym z wygrania przetargu, nastąpił czas wytężonej pracy związany najpierw z logistyką całego projektu. Na początku okazało się, że brakuje nam wystarczającej liczby samochodów zdolnych przewieźć niezbędne na budowie materiały. Z powodu wielu zleceń, większość aut było już wykorzystanych do innych zadań. Musiałem koniecznie poszukać rozwiązania, ponieważ musieliśmy się trzymać ustalonych terminów. Postanowiłem znaleźć profesjonalny transport HDS we Włocławku, ponieważ wydawało mi się to najprostszym przepisem na nasze kłopoty. Miejscowa firma na pewno chętnie przystąpiłaby do współpracy, poza tym posiadałaby odpowiedni sprzęt na miejscu, który od razy mogłaby użyć. Zacząłem przeglądać oferty różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem HDS, wysłałem kilka maili i wykonałem parę telefonów i w końcu udało się porozumieć się i ustalić warunki naszej pracy. Firma ta miała wieloletnie doświadczenie w przewozie sprzętu, kontenerów oraz materiałów sypkich, tak bardzo potrzebnych na placu budowy. W swoim taborze posiadała specjalistyczny sprzęt, którym mogła wykonywać usługi, wyposażony także w hydrauliczny dźwig samochodowy, dzięki czemu na tej fazie budowy nie potrzebowałem pracy dźwigu samojezdnego. Fachowcy, których zatrudniał szef tamtej firmy, byli doświadczeni i znali się na swej robocie.

Współpraca z firmą z Włocławka była bardzo owocna, bezproblemowa i rzetelna. Transport różnego rodzaju sprzętu i materiałów okazał się sprawny, podczas których nie wystąpiły duże przeszkody. Wydaję mi się, że trafiłem w punkt podejmując współdziałanie na tej budowie właśnie z tym przedsiębiorstwem. Natomiast samo wstawianie wieżowca okazało się nie lada wyzwaniem, któremu jednak moja firma potrafiła podołać.