Atrakcyjne ceny pozłacanych charmsów do bransoletek

Biżuteria modułowa jest znana na całym świecie i bardzo modna. Kobiety zachwycają się pięknymi wzorami tworzonymi z pasją z najlepszych kruszców i materiałów. Połączenie nowoczesnych wzorów z tradycyjnymi formami daje wiele możliwości komponowania unikatowej i niespotykanej biżuterii. Modowa biżuteria jest dopełnieniem wielu stylizacji , a także niezastąpionym dodatkiem zdobiącym ciało kobiety.

Pozłacane zawieszki charms

pozłacane charmsy - cenaKolekcje zawieszek i bransoletek dostępne w wielu odsłonach zostały spopularyzowane kilka lat temu. Możliwość tworzenia własnych kompozycji inspiruje kobiety do tworzenia niebanalnych dzieł w formie pięknych naszyjników i bransolet. Szeroki wybór wzorów oraz ich unikatowość zachwyca szerokie grono miłośniczek biżuterii. Charmsy tworzone są z różnych metali szlachetnych. Dla koneserów złota tworzone są bogate kolekcje zawieszek wykonanych z największą dbałością o detale, z niebywałą precyzją i dokładnością godną najdroższego kruszcu. Ich ceny są adekwatne do materiału z jakiego zostały wykonane, zwłaszcza, że często zdobione są dodatkowo najdroższymi kamieniami ozdobnymi. Do dużej grupy kolekcji zaliczane są zawieszki wykonane ze srebra. Szeroko dostępny metal, z umiarkowaną ceną wykorzystywany jest przy produkcji charmsów. Alternatywą drogiej złotej biżuterii jest pozłacana wykonana ze srebra. Dlatego tak popularne są pozłacane charmsy – cena jest niezwykle atrakcyjna, wygląd w niczym nie odbiegają najdroższym modelom, a trwałość powłoki utrzymuje się bardzo długo. Pozłacane charmsy bardzo pięknie prezentują się na różnych bransoletkach i naszyjnikach. Piękne, finezyjne formy inspirowane naturą, z motywami liści i kwiatów wybierane są przez wrażliwe kobiety, które lubią delikatną i iście kobiecą biżuterię. Niepowtarzalne zawieszki ze szkłem murano, tradycyjnie wykonywanym we włoskich fabrykach, są dziełami sztuki.Delikatne płatki złota i srebra zamknięte w lustrzanej kuli idealnie współgrają ze złotą powłoką tworząc unikatowy wzór. Bogate wzornictwo, różnorodność form i sposób noszenia pozwala stworzyć piękne komplety bransolet i naszyjników. Zawieszki mogą przyjmować wszystkie możliwe kształty. W zależności od bazy, którą stanowi bransoleta lub naszyjnik w odpowiedni sposób zakładane. Charmsy pozłacane mogą być przypinane karabińczykiem do łańcuchowych bransolet, a ich kształty przybierają wygląd serc, koniczynek, motyli czy drzew. Koliste zawieszki ,w kształcie koralików na linkowych bransoletach, tworzą niesamowite kompozycje, bogato zdobione drobnymi cyrkoniami, szkłem murano czy kolorową emalią, często ręcznie nanoszoną na maleńkie charmsy.

Zawieszki srebrne z kolekcji modułowych idealnie wplatają się w obowiązujące trendy mody i potrzeby klientów. Niesamowite wzornictwo, różnorodność kształtów i form daje możliwości tworzenia indywidualnych kompozycji. Piękna bransoletka modułowa w kolorze złota jest idealnym prezentem dla najbliższej kobiety.Pozłacane charmsy są świetną alternatywą do złotej biżuterii, a przy dzisiejszej wysoce zaawansowanej technologii jakość produktu jest niezmiernie dobra. Wiele firm oferuje dobrej jakości biżuterię w bardzo atrakcyjnej cenie.